To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zapalenia dziąseł

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anqa
Proszę o radę, od dwóch dni boli mnie, no właśnie dokładnie nie wiem co, na poczatku myslałam, że ząb, teraz ból jest promieniujący na górną i dolną szczękę, nachodzi falami z kilkuminutowymi przerwami, paralizuje mi wtedy całą lewą część twarzy a ciśnienie wzrasta do 180/120.

Żadne leki przeciwbólowe nie pomagają, nawet ketonal a mój lekarz stomatolog jest na wczasach a do innych nie mam zaufania.
Dodam, że wszystkie zęby mam wyleczonei nie zauważam u siebie jakiś nowych ubytków, jeszcze innym nietypowym objawem jest fakt, że ból trochę ustępuje jak trzymam w ustach wodę i podczas mycia zębów 08.gif

Czy ktoś miał podobne obiawy i na czym polega leczenie.

Justina
Zapalenie dziąseł miałam często, ale nie przeżywałam mocnych bóli. Mam skłonnośc do kamienia nazębnego i jak mam go regularnie usuwany, to problemu zapalenia dziąseł nie ma. Pół roku temu byłam u nowego stomatologa, który nie umiał wyleczyc mi tego zapalenia. Wysłał mnie do periodontologa. Dopiero ten stwierdził, że kamień uciska mi dziąsła i po jego usunięciu, mam juz spokój. Może w twoim przypadku jest podobnie. Jeśli bóle są tak silne to wybierz się do jakiegoś innego lekarza.
Coffee
mialam tak jak ty w zeszlym roku w lipcu
dokladnie jak piszesz
nie zrobilam wtedy zdjecia niestety, dostalam antybiotyki

po roku bylam leczyc zabki
mialam mala dziurke
okazalo sie...ze w srodku mam zgorzel i martwy zab
bylo leczenie kanalowe

czyli w zeszlym roku psul mi sie zab od srodka
teraz na wszelki wypadek zrobilam zdjecie zebow i posprawdzalam je "od srodka"

zrob zdjecie zeby wykluczyc zab!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.