To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pranie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gerda
Jak długo prałyście ciuchy swoich dzieciaczków w proszkach specjalnie przeznaczonych dla najmłodszych dzieci (jelp np)? Żebym tak z rozpędu nie dociągnęła do 18-ki.
kaskago
6 miesięcy
lovella może i nie uczula ale jako proszek do spierania plam po zupkach jest beznadziejna icon_smile.gif
Honey*
Ja nadal uzywam dzidziusia. Moze nie jest najlepszy ale ladnie pachnie. Jak mam jakies plamy po zupkach to Vanish a pozniej dokladne pranie, plukanie w pralce.
Sama tez piore swoje rzeczy w dzidziusiu
Jasiucha
Nie pamietam dokładnie ale cos między 5-6mies przeszłam na Vizir sensitive a obecnie już nawet nie sensitive 03.gif
Mika
wcale icon_biggrin.gif
używam persila sensitive dla całej rodziny
+ silan -również i dla Małego od samego początku
joannabo
Ja też prawie wcale. Spróbowałam po miesiącu na zapamiętanych ubrankach prania w zwykłym persilu i nic się nie działo. Mogę odstapić pól paczki Jelpa, bo do mycia wanny też wolę co innego 21.gif
mama_do_kwadratu
na początku jelp, ale, tak jak koleżanki, spróbowałam, czy po normalnym proszku coś się będzie działo- nie działo się, więc z jelpem się pożegnałam.
dorothyz
Kilka m-cy 3-4 chyba , a jak zaczęła jeść inne dania nie tylko białe 06.gif , to juz na bank, bo do spierania plam te proszki są faktycznie koszmarne.
Silije
Ziuta ja chyba naprawdę dociągnę do 18. Julka ma skórę alergiczną, więc cała nasza rodzina pierze się w Jelpie. Nie pamiętam kiedy ostatnio kupowałam inne proszki.
mamboo
Od zawsze piorę ubranka dzieci razem z naszymi. Nie używam specjalnych proszków.
Tekla
ja tak do 6 m-cy, potem chyba w bonuxie, nastawiałam podwójne płukanie, ale teraz już nie, płynu do płukania zaczęłam używać troszkę później (8 m-c)
Majka3008
Ja w ogóle nie prałam w proszku tylko w perłach Perlux. Bardzo delikatne dla tkanin, usuwają nawet najcięższe zabrudzenia i co najważniejsze pranie po nich pięknie pachnie.
WiktoriaB
Ja też postawiłam na perły Perlux. Delikatne dla tkanin, nadają przyjemny zapach i miękkość ubraniom, a ciężkie zabrudzenia łatwo znikają!
kuna87
Ja cały czas piore w proszku dla dzieci, chyba bobolino.
PÅ‚uczÄ™ dwa razy...
Baasia
Warto postawić też na ekologiczne środki do prania takie jak https://swonco.pl/kategoria/ekologiczne-srodki-do-prania/. Stosuję je od dawna i sprawdzają się bardzo dobrze. Polecam.
milenka20
Ja wlasnie planuje zakup jakiegos delikatnego płynu do prania, a nie wiem jaki.. moze polecacie cos co wam sie sprawdzilo
milenka20
Ja wlasnie planuje zakup jakiegos delikatnego płynu do prania, a nie wiem jaki.. moze polecacie cos co wam sie sprawdzilo
motylek999
Ja jeśli chodzi o pranie ubrań wszystkich domowników staram się używać jakiś ekologicznych opcji, ostatnio testuje kapsułki z tej linii - https://sklepinco.pl/marka/ludwik-ekologiczny/ tak, też zdziwiło mnie że ludwik posiada kapsułki do prania icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.