To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zosia mamboo ma roczek!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Maciejka
Dziewczyny Kochane: Duża i Mała!
Strasznie szybko minął ten rok. Życzę Wam siły ducha i radości. Przyjaźni i miłości. Niech Was dobre wiatry niosą ku coraz lepszym i lepszym czasom!

Maleńka Zosiu! strasznie już jesteś duża!!! Ściskamy Cię mocno całą naszą bandą!
amania
Ale zaraz zaraz.
Ta, która się niedawno urodziła???
Chyba ci się Maciejko droga coś pomyliło.
Ale nie zaszkodzi życzyć Zosi (przyszłościowo oczywiście) wszystkiego najlepszego icon_smile.gif
Rafaelka
Zosiu - Mała Kobietko o wielkim uroku i sile spokoju, wszystkiego najlepszego! icon_smile.gif

PS. Rzeczywiście ten rok minął jak z bicza strzelił. A ile nowych dzieci się w tym czasie pojawiło wink.gif
Mika
cudze dzieci rosnÄ… taaaaak szybko 06.gif
Wszystkiego co Najjjjjjjjjjjjjjjjjjjlepsze Zosiu icon_biggrin.gif
mamuśka.chłidzw
najlepszego Zosiu! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
grzałka
Zosiu, sto lat brawo_bis.gif
mamboo
Bardzo Wam serdecznie dziękujemy za życzenia icon_smile.gif Zosia już ma roczek i nic tego nie zmieni. Już mi brakuje tego bobasa, choć z dnia na dzień robi się z niej coraz fajniejsza dziewczynka.

A oto szacowna jubilatka w stroju eleganckim:

emce
Sto lat Zosiu!

Życzy przyszła tesciowa 08.gif
mamboo
CYTAT(mcda @ wto, 21 sie 2007 - 01:07) *
Sto lat Zosiu!

Życzy przyszła tesciowa 08.gif


Przyszła teściowa syna Twego 29.gif dziękuje w imieniu solenizantki icon_smile.gif
Kasia R mama Luizy
Sto Lat Zosiu, ja też zaśpiewam z zgodnym chórze z poprzedniczkami. Tak mi chodziło po głowie, że Zosia już do roczku doszła, ale nie pamiętałam, kiedy dokładnie.
mamboo
Zosia dziękuje za życzenia i jak sama widzisz wciąż mamy ten paseczek, który sama zrobiłaś ponad rok temu.

Szacowny roczniaczek właśnie stoi przy ławie i paluszkiem zlizuje musztardę chrzanową z kanapki swojego rodziciela... A ja myślałam, że krewetki w sosie czosnkowym to tylko wybryk z jej strony 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.