To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fotelik deltim

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga27
czy ma ktos taki fotelik jak tak to czy jestes z niego zadowolony??

https://www.deltim.com.pl/podroznik.htm
Ciocia Magda
Ja mam takie foteliki, w tej chwili korzystamy już z wersji 3. - podkładki pod cztery litery. A kupiłam je, kiedy dziewczynki miały roczek - więc można powiedzieć, że się sprawdza.

Tyle tylko, że jest to wyjście "ekonomiczne" - tzn. trzeba znieść to, że fotelik nie jest doskonały. Dla rocznego malucha te "obicia" pasów (naramienniki) są ogromne, jest to mało poręczne. Potem z kolei dziecko dość szybko wyrasta z wersji 2. - z oparciem i własnymi pasami - i musi przesiąść się do podpupnika, bo się po prostu nie mieści - wiem, że wiele dzieci 6-letnich (a i starszych) jeździ jeszcze w fotelikach z własnym oparciem, nasze przesiadły się bodajże jako 5-latki - a nie są ogromne jak na swój wiek.

Tak więc, dla rygorystów fotelikowych pewnie taki fotelik byłby nie do przyjęcia - ja cieszę się, że nie musiałam kupować 3 różnych fotelików zamiast jednego.
iwo1
Kiedy szukałm fotelika dla Jasia oglądałam ten fotelik,wydał mi się zbyt wysoki i wąski,obicie miał z pluszu i jakoś taki niezbyt fajny wydawał się w porównaniu z tym który my kupiliśmy.
Wybrałam LIFT CONCORDE i od kilku lat jestesmy bardzo zadowoleni,8 letni dziś Jaś dalej jeżdzi w foteliku ponieważ ja "rygorystka"fotelikowa"mam na punkcie Jego bezpieczeństwa fioła
Pozdrawiam
Iwo
Dor
Mój Michał też jeździ w takim foteliku.
Jestem z niego zadowolona, Młody jest bardzo szczupły więc nigdy nie było
mu w nim za ciasno nawet w zimowej kurtce. Od roku siedzi juz tylko na "poddupniku".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.