To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Damska golarka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mazia
No właśnie-jak w temacie> Ostatnio tak sie zastanawiałam, czy uzywacie tego typu sprzetu i jak ma sie on do nadmiernego owłosienia. Widziałąm kilka golarek na allegro ale nie wiem co mam o nich mysleć> Macie może jakies doświadczenia?Oczywiscie nie chodzi mi o maszynki do golenia a o golarki takie na głowice lub 1 ruchomy pasek.
Malgood
ja mam depilator Braun Silk - epil z dodatkową nakładką do golenia i nie wyobrażam sobie bez niej życia!
Uzywam jej do depilacji bikini - zero podrażnień, fakt - włoski odrastaja szybko jak to przy goleniu.
Inny sposób depilacji bikini u mnie się nie sprawdzał - miałam tak podrażnioną skórę że dosłownie chodzic się nie dało.
mazia
No właśnie ja mam tak samo-chciałam sobie ( i innym) życie taką golarką ułatwić, tyleże ja myśle o golarce takiej stosunkowo nie drogiej-bez depilatora.
Malgood
mój depilator też ostatnio poszedł w odstawkę - już miałam dość tego bólu i nie mogłam się zmusić by po wydepilowaniu jednej nogi zrobić drugą. A wydawało mi sie na początku że po moim poprzednim ten depiluje prawie bezboleśnie. No coż przeszłam na krem do depilacji.
Na allegro jest duzy wybór takich maszynek dla kobiet - myślę że warto zainwestowac i sobie coś takiego kupić.
Pozdrawiam!!
cydorka
https://www.ceneo.pl/256684

ja mam takÄ… jestem bardzo zadowolona
depilator odpada no nie moge.........................
nie zostawia żadnych sladów, goli dokładnie
można pod prysznicem używać
baterie wystarczają na długo

polecam
cyd
agabr
Natalia a powiedz taka golarka czym sie rozni od takiej jednorazowki za 3,50 no poza wygladem.Serio pytam bo nawet nie wiedzialam o istnieniu czegos takiego.b
cydorka
nie zauważyłam, że pytałaś..
czym się różni:
nie trzeba jej ciągle wymieniać, baterie wymieniam zdecydowanie nie tak często jak musiałam wymieniać maszynki a dokładnie od 30 czerwca jeszcze ich nie wymieniłam
golisz się bez pianki, żelu " na sucho", co sprawia , ze golić się możesz wszędzie ( nawet w korku w samochodzie jak nie zdązyłaś ogolic nóg 08.gif )
nie ma możliwości zacięcia się, co mi niestety się przytrafiało
skóra po takim goleniu jest zdecydowanie mniej podrażniona ( przynajmniej moja)


jak by Ci tu...
czy odpowiedź ze różnica jest taka jak między szczoteczką zwykłą a elektryczną ( no mniej więcej)
to bedzie dobra? 03.gif

cyd
Pysio
Cydorka możesz napisać nazwę swojej golarki lub dać link, bo ten się nie otwiera
Pysio
dzięki, znalazłam w innym wątku
Anilka
ja też mam depilator z nakładką go golenia no i częściej używam tej nakładki icon_wink.gif U mnie jest niestety odwrotnie moja skóra gorzej znosi golenie niż depilowanie. Dlatego depiluję tylko nogi, bo gdzie indziej nie dałabym rady wytrzymać 37.gif a golarki używam do bikini i pod pachy (no i do nóg jak akurat nie mam nastroju na katorgi z depilatorem icon_wink.gif ). Tak jak pisze cydorka po pierwsze nie zatniesz się, po drugie nie trzeba się babrać piankami i od razu widać gdzie nie dogoliłaś. Ja nie wyobrażam sobie teraz używania jednorazówek. Chociaż do bikini staram się używać kremu do depilacji, bo po goleniu to wytrzymać nie mogę 29.gif
domi
Przymierzam sie do zakupu golarki.
W związku z tym mam pytanie: czy nie lepiej kupić golarkę męska?
Pytam ponieważ mam męski zarost, włosy grube, długie i gęste i np. maszynka "zyletkowa" damska po prostu nie daje rady. Muszę sie golić męską, a ta kolei pozostawia efekt nie za ciekawy (krosty przez 2-3 dni), do tego zdarza mi sie zaciąć. Depilacji mam już serdecznie dosć bo sie nacierpię przy tym przez ten mój męski zarost, dodatkowo kosztuje niemało i też jest efekt podrażnienia przez kilka dni.

Czy golarka męska nie byłaby lepsza w tej sytuacji? I czy nie jest niebezpieczna dla damskich nóg i bikini?
Używa któraś męskiej golarki?
Zelda
A znacie coÅ› takiego https://www.mall.pl/depilatory-epilatory-go...lkn-sil-flashgo
moko.
Maja2006,
Czytaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=178168&page=26

sama jestem tym tematem zainteresowana.
Ammm
Domi, ja nie mam bardzo mocnego owłosienia, ale golenie mnie dobijało (zaraz odrastały), a depilowanie = najpierw czerwone kropy, potem wrośnięte włosy. Dopiero laser załatwił sprawę. Wiem, że to kosztowne, ale jak dasz radę to zaciśnij pasa.
Ciocia Magda
Ale ten laser, o który pyta Maja, nie usuwa trwale owłosienia - choć na pewno na dłużej niż golarka.
Ammm
Miałam na myśli laser u kosmetyczki. Ten też pewnie nie usuwa na stałe, ale po nim spokojnie mogę ogolić nogi i przez dłuższy czas nic mi nie odrasta, nie wrasta i nie drapie.
Zelda
Ja miałam już 3 zabiegi laserowe,nogi tzn głównie łydki i bikini.Efekt był super,nawet już po pierwszym zabiegu,ale potem jeden mi wypadł i za długa przerwa spowodowała że znowu było to samo.W czerwcu mam mieć ostatni i potem jeszcze taki przypominający,zobaczymy.Babka pracuje laserem light sher,podobno jeden z lepszych.
Moko.poczytam bo coś na pachy by się przydało...
muppet
Miałam depilator, ale jak dla mnie to jest jakaś tragedia. Bardziej skuteczny u mnie jest wosk - a szczerze mówiąc nie boli mnie tak jak po depilatorze. Nie wiem, może jakimś fenomenem jestem.
moko.
Widziałyscie oferte grupona?

depilator laserowy inny niz z w/w linku z wizażu i to za 400 zł.
zastanawiam sie na ile trwale usuwa owlosienie?
rysa154
Wrzuc linka moko.
Baasia
Jeśli chcecie dowiedzieć się jak uniknąć podrażnienia po goleniu, polecam zajrzeć na stronę https://www.orientana.pl/inspiracje/jak-uni...nia-po-goleniu/. Znajduje się tam wiele przydatnych informacji.
snickersika
Nie uzywam golarki.. albo sie zacinam albo nie dogole.. no i wlosy odrastaja ekspresowo.. Wole plastry z woskiem
bufcia
czyli nakladasz wosk cieply i na niego plaster i szarpiesz?
snickersika
CYTAT(bufcia @ pon, 22 sie 2022 - 21:24) *
czyli nakladasz wosk cieply i na niego plaster i szarpiesz?

eeee niee to za duzo zachodu icon_biggrin.gif kupuje gotowe plastry z woskiem https://www.notino.pl/wox/natural-sensation...skiem-do-ciala/ rozgrzewam w dloni, naklejam, pocieram i sciagam
bufcia
aaa ze takie buty icon_biggrin.gif no to faktycznie ulatwic moze zycie icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.