To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kwasowość krwi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamuśka81
Witam,
w morfologii mojego synka wyszłedł wysoki poziom kwasowości (norma do3, mały ma 7) Lekarz stwierdził, że dziecko jest-będzie alergikiem. icon_sad.gif\
Czy faktycznie poziom ph już w 100 % daje pewność co do alergii??? Chodzi mi o takie malutkie dzieciątka, bo wiem że u starszych moze to świadczyć o robakach w organizmie. Dodam , że synek ma bardzo częste bóle brzuszka i wzdęcia, zdarza się że wyje 2 dni po 15 godzin na dobę icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif Nie pomagają woda koperkowa, espumisan , masowanie brzuszka itd. Lekarz mói , że to wina tej alergii, ale musimy wytrzymaćjeszcze ok 2 miesiące i jesli nic się nie zmieni podamy mu nutramigen. Bardz oprosze o jakies rady, może któraś z Was miała podobne doświadczenia?
magda208
Patti25 moj Kaspian jest alergikiem ale wiem ze hemoopatia potrafi z tego wyprowadzic.A organizm da sie odkwasic.Im wczesniej tym lepiej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.