To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odchudzanie matki karmicielki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Naz
Hej mam takie pytanie.
Ogólnie karmiąca mam nie może się odchudzać, pić oczyszczających herbatek, ale jak to jest z herbatą czerwoną? Można ją pić? W końcu pomaga spalać tłuszcz, ale nie przeczyszcza? Pomocy!
justapl
ja tam piłam właśnie czerwoną
żadnych skutków ubocznych nie załważyłam
ale do najsmaczniejszych nie należy 29.gif
Saskia
CYTAT(justapl @ sob, 25 sie 2007 - 22:14) *
ale do najsmaczniejszych nie należy 29.gif

mimo że (jeszcze) nie karmię to dodam ze od jakiegoś czasu piję czerwoną pu-erh o smaku cytrynowym i grejfrutowym i smakuje mi rewelacyjnie
Kocisława zwana Warkotem
Czerwoną herbatę można pić w każdym stanie.Jeśli oczywiście ktoś lubi smak ziemi w ustach 31.gif . Wiem , bo przez 2 lata pracowałam w sklepie z ziołami.
Naz
Saskia, w ciąży pijesz??? O raju, a ja tylko spogądałam w lustro jak nieubłaganie się rozrastam ( i nadal rosnę juz po) ech...
Patsi
Karmiąca mam może się odhcudzać, w pół roku po porodzie zrzuciałm 8 kg.

Dużo ruchu, spacery, co dzień ćwiczenia półgodzinne.
A z diety - brązowy ryż, piersi kurczaka, tolerowane owoce i warzywa. Żadnych zawiesistych zup i sosów ani smażonek, jeśli już to z warzywkami a nie z ziemniakami.

Efekt utrzymał się prawie przez 3 lata 08.gif .
margot26
Brązowy ryż?? Piersi z kurczaka?? Kiedy to przygotować? Ćwiczenia - pół godziny dziennie?? Skąd na to czas??
Ja łapię w biegu kromala z masłem i dżemem... i tak się zapyycham tym chlebem ;( a d... rośnie. Czuję sie fatalnie z nadwagą - pamiątką po ciąży... i brak mi czasu, żeby COŚ z tym zrobić...
Abotak
Drugozafowy Montignac w ciazy i na poczatku karmienia, pierwszofazowy pozniej i waga spada ladnie. Nawet bez dodatkowej eksploatacji w postaci cwiczen. Tylko rzeczywiscie trzeba miec czas, przynajmniej jesli ktos niezorientowany w zasadach co z czym i do czego.

No naprawde, z dzieckiem czy nie, cos tam jest trzeba i co za roznica czy ciemny ryz z warzywami czy obrac kartofle do sosu? 03.gif
Jesli dziecko bardzo nieprzewidywalne i nikogo w ciagu dnia do pomocy to mozna wczesniej przygotowac i miec na podoredziu cos co w razie potrzeby mozna szybko `zlapac`.
A cos do zlapanie nie musi byc koniecznie niezdrowe przeciez.
Po wyrobieniu zdrowych nawykow wszystko robi sie proste i szybkie. 03.gif
Saskia
CYTAT(banshee @ pon, 27 sie 2007 - 22:11) *
Saskia, w ciąży pijesz??? O raju, a ja tylko spogądałam w lustro jak nieubłaganie się rozrastam ( i nadal rosnę juz po) ech...

piję, bo lubię, a nie żeby za bardzo nie przytyć - zresztą w każdej ciąży przybywa mi więcej niż poprzednio, ale bez problemu zrzucam po, więc stresu nie mam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.