To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zajęcia dodatkowe dla maluchów- katowice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

DJ3
Chcę Was zapytać czy znacie jakieś kursy, kluby malucha albo prywatne zajęcia dodatkowe dla maluchów 2 , 3 letnich w okolicach Katowic, a najlepiej z Zawiercia .
Zbliża się czas zimowy, ciężko z dzieckiem w którym jest pełno energii wymyślać zabawy w domu, koledzy z podwórka znikną.
Chciałabym zapisać gdzeiś mojego szkraba żeby był z innymi dziećmi, na przedszkole dla niego za wcześnie [ma 2, 5 roku] ( nie chce bez mamy- boi się)
Moze ktoś ma doświadczenia z zajęciami Helen Doron, czy sa fajne ciekawe czy wyjatkowo zywe dziecko jest w stanie się skupić?
Poradźcie , może macie jakieś ciekawe adresy, dzięki
Aneczka
Ja mam doswiadczenia z Helen Doron. Obie moje dziewczynki chodza, starsza 4 lata mlodsza chyba 2. Chodzimy w Myslowicach i bardzo nam sie podoba.
Oprocz tego moje panny chodza do Palacu Mlodziezy w Katowicach. Az sie zdziwilam, ze dla takich maluszkow tez sa zajecia. Na razie telefonow nie moge podac (w zeszlym roku pilotowala to moja mama).
Np mlodsza, wtedy 3,5 latka chodzila na Kolorowe Nutki ( w zasadzie chyba od 5 r.z. ale chodzila ze starsza siostra). Natomiast na korytarzu widywalo sie jeszcze mlodsze krasnalki. Moze zadzwon do Palacu i zapytaj, bo strone internetowa maja fatalna - polowy zajec nie mozna tam znalezc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.