To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam mam z Bałut :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

madziarex
Witam serdecznie icon_smile.gif

Jestem Magda , zwana madziarką i ponieważ dopiero od roku mieszkam w obcej dla mnie dzielnicy - Bałutach , poszukuję mam z tych okolic 06.gif

Czy wśród zacnego grona łodzianek znajdę tu jakąś mamusię z maluszkiem?

Mój Qbuś ma 3 latka i od 3-go września rusza do przedszkola na Jana ( super przedszkole tak nawiasem 03.gif )

Jeśli odpiszecie , będzie mi baaardzo miło. Chętnie zapoznam się z Wami icon_smile.gif


Pozdrawiam-Magda.
Saskia
cześć icon_wink.gif
na Bałutach mieszkam od urodzenia icon_wink.gif, w przyszłym roku przeprowadzamy się na sam kraniec tej dzielnicy
moje dzieciaki chodzą do przedszkola na Starosikawską (też super icon_wink.gif), okolice Jana znam
pzdr
Ania
madziarex
Dzięki , że odpisałaś . My jesteśmy z Ks. Brzóski icon_smile.gif

Pozdr. M. 06.gif
Saskia
pracowałam kiedyś w gimnazjum na Brzóski icon_wink.gif
udanych początków w przedszkolu icon_wink.gif
madziarex
W mega skrócie

Zaprowadziliśmy bąbelka razem o 8-15 i od razu wypruł do klasy. Ledwo dobiegłam z anim do drzwi i pani dyrektor zabrała go za rękę ,a mnie powiedziała-"mama zamykamy drzwi" Wyszłam za drzwi i ryk Michał śmiał się ze mnie , a mnie się serce kroiło...
Zobaczyłam na koniec , że maluchy miały wziąć ze sobą jaśki , więc w nogi do domu i znowu z poduszką do przedszkola
Przez te kilka godzin siedziałam jak na szpilkach i jak doleciałam o 15-30 po Qbusia , to serce mi waliło jak młot.
Patrzę , wychodzi Qbuś z uśmiechem i zachwala przedszkole Ja znowu łzy w oczach , a On , że już się nie może doczekać kiedy znowu tam wróci... Matko oby to się nie zmieniło............................

Tak więc Qbuś jest już prawdziwym PRZEDSZKOLAKIEM I TO ZADOWOLONYM Z OWEGO FAKTU



Ps. Mieszkam pod samą szkołą - może to to gimnazjum ??? 08.gif
Saskia
CYTAT(madziarka @ pon, 03 wrz 2007 - 17:35) *

Ps. Mieszkam pod samą szkołą - może to to gimnazjum ??? 08.gif

raczej na pewno tak 06.gif
dobrze że pierwszy dzień tak się udał
oby tak dalej icon_wink.gif
Adasia
Ja z urodzenia też jestem bałuciarą. Chodziłam do przedszkola na ul. Uniejowską. Polecam icon_wink.gif
Bywam w okolicach co czas jakiś z wizytą kurtuazyjną u rodziców, a latem przeganiam dzieci po działkach na Żabieńcu.
Witam serdecznie nowe i nie-nowe koleżanki-krajanki.
sandraw
witam laski
ja od 2 miesięcy też jestem Bałuciarą icon_wink.gif a przeniosłam się tu z Gdańska.

Mieszkam na Marysińskiej, a moje dzieci chodzą do szkoły i przedszkola "kornelówka".
Marta kocha szkołę- 1 klasa, Michaś niecierpi przedszkola (ale tylko rano na szczęście), później świetnie się bawi icon_wink.gif (jest 2,5-latkiem, więc i tak nieźle mu idzie hihihi)

pozdrawiam was serdecznie-

mama zapracowana icon_wink.gif

Saskia
CYTAT(sandraw @ czw, 13 wrz 2007 - 21:05) *
Mieszkam na Marysińskiej,

czyli dwie ulice ode mnie icon_wink.gif
skorpionka
madziarka to dosyc daleko prowadzisz dziecko do przedszkola, czemu nie blizej, jest przeciez przedszkole w parku i na Sierakowskiego, wiesz moze jak nazywa sie dyrektorka na Jana?
justyna1985
witam serdecznie:)
tez mieszkam na bałutach, koło starego rynku, wiec troszke dalej od Was:( ale tez mam małego szkraba - Monisie:) ma dopiero 5 miesiecy, wiec o przedszkolu jeszcze nie mysle;)
tak czytam o tym na Jana i musze Wam powiedziec, ze czuje do niego sentyment, bo sama tam chodzilam:P
bede tu zagladac, bo szczerze mowiac brak mi jakiejs mamy z malym dzieckiem, z ktora moglabym pogadac icon_sad.gif
pozdrawiam!!!
andzia30
Witam!

A ja mieszkałam na Bałutach przez 24 lata. Potem mąż porwał mnie do Andrzejowa 08.gif i tak już zostało.
Może jeszcze kiedyś wrócę i znów będę kroczyć dróżkami z dziecięcych lat...
Pozdrawiam wszystkie Bałuciary 02.gif a i sama też w dalszym ciągu się nią czuję!
Agatkie
CYTAT(andzia30 @ Mon, 21 Apr 2008 - 20:55) *
Pozdrawiam wszystkie Bałuciary 02.gif a i sama też w dalszym ciągu się nią czuję!


Coś w tych naszych Bałutach jest icon_smile.gif. Człowiek do końca Bałuciarzem zostaje icon_wink.gif.

Saskia, to ja niedaleko Ciebie mieszkałam icon_smile.gif, bo po drugiej stronie Warszawskiej. Na Marysińską chodziłam do Liceum 06.gif .
Saskia
CYTAT(Agatkie @ Thu, 24 Apr 2008 - 17:47) *
Saskia, to ja niedaleko Ciebie mieszkałam icon_smile.gif, bo po drugiej stronie Warszawskiej. Na Marysińską chodziłam do Liceum 06.gif .

no, patrz, a ja Ciebie ze Śródmieściem kojarzyłam (nie wiem czemu icon_wink.gif)
to na kawę zapraszam icon_wink.gif
albo spacer w Julianowskim icon_wink.gif
Agatkie
Saskia... dobrze kojarzysz... bo na Bałutach to mieszkałam... teraz Śródmieście icon_sad.gif
Saskia
no tak... chyba okulary musżę umyć bo nie doczytałam icon_wink.gif
ale zaproszenie i tak aktualne icon_wink.gif
Dorotka
CYTAT(andzia30 @ Mon, 21 Apr 2008 - 22:55) *
Witam!

A ja mieszkałam na Bałutach przez 24 lata. Potem mąż porwał mnie do Andrzejowa 08.gif i tak już zostało.
Może jeszcze kiedyś wrócę i znów będę kroczyć dróżkami z dziecięcych lat...
Pozdrawiam wszystkie Bałuciary 02.gif a i sama też w dalszym ciągu się nią czuję!

Ja mieszkałam na Bałutach lat 5 i przenieśliśmy się do Wiśniowej Góry, wracać nie zamierzam, bo tu mi zdecydowanie lepiej icon_wink.gif ale chętnie się spotkam z Wami w jakimś parku, np Julianowskim lub na Zdrowiu icon_smile.gif
Tosinka
Witam wszystkie Mamy! Od prawie roku jestem Łodzianką-Bałuciankąicon_smile.gif Przeniosłam się tu z rodzinką z Bydgoszczy. Cały czas poznaję to miasto i muszę przyznać, że nie jest źle - da się lubićicon_smile.gif Jestem mamą rocznego Bartusia i od września będę posyłać go do żłobka na Franciszkańską - macie jakieś zdanie? Aktualnie jestem na urlopie wychowawczym i szkoda, że tak późno tu trafiłam bo chętnie Was poznam. Pozdrawiam,
Agatkie
Witaj Tosinka icon_smile.gif. Niestety nic nie jestem w stanie powiedzieć o tym żłobku, choć to były mniej więcej moje stare rejony icon_smile.gif.
ewetka
Ja jestem Bałuciara ale z Teofilowa icon_razz.gif
Na Ks. Brzóski mieszkałam 3 lata, przy Olsztyńskiej.
A teraz tam bywam w odwiedzinach u teściów icon_wink.gif
W razie następnego pobytu w Łodzi chętnie się umówię na spotkanie. Saskia, nei wiedziałam, żeTy tak rzut beretem mieszkasz?
juliaaa
Hej, Może jest ktoś z Bałut-Dołów ?
Oj chętnie bym kogoś poznała, bo już zaczynam wariować icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.