To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mamusie z Pszczyny i okolic:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

klaudia20pszczyna
ja jestem z Pszczyny.
jest tu jeszcze jakaś mama lub przyszła mama z Pszczyny lub okolicy???
anyaa
Cześć! Ja co prawda nie jestem z Pszczyny, ale z Bielska. Jestem przyszłą Mamą icon_smile.gif
iwo1
Hej
Ja też z Bielska
Pozdrawiam
Iwo
nikol
Hej dziewczyny z Pszczyny i okolic icon_smile.gif Ja mieszkam ok 5 km od Pszczyny na wsi.Pozdrawiam!





fafura
to ja siÄ™ tutaj podpiszÄ™ tez icon_smile.gif
bo choć w opisie mam Oświęcim, to de facto teraz jestem z Brzeszcz- w zasadzie to rzut beretem od Pszczyny icon_wink.gif
candace
ja z czechowic-Dziedzic
moko.
icon_smile.gif
makosiaczek
Witajcie sa tu moze jeszcze jakies mamusie z pszczyny? za niedlugo sie tam przeprowadzam i chetnie poznam nowe osoby
isllandia
CYTAT(lalicja @ Fri, 06 Jun 2008 - 15:39) *
ja z czechowic-Dziedzic

lalicja - ja też!:) A z której części naszego "miasta"?
makosiaczek
Wiesz co te wczesniejsze tematy sa z 2008 roku wiec osoby ktore tu kiedys pisaly moga juz nie ogladac tego forum ale ciesze sie ze jednak ktos tu zajzal
isllandia
lalicja jest raczej osobą udzielającą się na forum, więc może tu wpadnie...
candace
jestem
ja mieszkam przy Pasieki....
w sumie to z bielska sie przeniosłam:-))
isllandia
To daleko nie miałaśicon_smile.gif Pasieki? Jakos nie kojarzę icon_redface.gif
candace
boczna Lipowskiej:-)) niedaleko tego kościoła z czerwonych cegieł
isllandia
uuuuu...teraz to już jestem w domu:) Czyli to Czechowice Południowe w zasadzie. Musimy się kiedyś na kawę umówić!:)
candace
no własnie, południowe:-))
no musimy... icon_smile.gif) koniecznie!
Basia
Witam! Ja też jestem z okolic icon_biggrin.gif
isllandia
A konkretnie, Basiu?
candace
isslandia-- ja teraz dwa razy w tygodniu na basenie kwitnÄ™ z WerÄ… icon_smile.gif)
makosiaczek
Czesc widze ze dawno tu nikogo nie było ale z ciekawosci zajrzałam i mam nadzieje że jakieś pszczynianki i nie tylko icon_smile.gif dołacza sie do Mnie
ZosiaiJa
Hej! Ja jestem z Goczałkowic. Wcześniej była ][edit moderacja -powód reklama] ale mój mąż stąd pochodzi, więc urodzę tutaj. Macie jakieś opinie co do szpitala w Pszczynie? Czy może lepiej rodzić w BB? Dajcie znać!
Aneczka
Ja bym w Pszczynie nie rodziła - wobec tego wszystkiego, co się dzieje w szpitalu po przejęciu przez prywatnego dzierżawcę. Dobre chęci uszczuplonego personelu nie wystarczą, żeby załatać brak pieniędzy, sprzętu, leków i obsady na dyżurach.
Basia
CYTAT(Aneczka @ Fri, 19 Apr 2013 - 00:02) *
Ja bym w Pszczynie nie rodziła - wobec tego wszystkiego, co się dzieje w szpitalu po przejęciu przez prywatnego dzierżawcę. Dobre chęci uszczuplonego personelu nie wystarczą, żeby załatać brak pieniędzy, sprzętu, leków i obsady na dyżurach.



Ja też uciekałabym z daleka od Pszczyny. W BB zdecydowanie lepiej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.