To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Superniania i jej książka...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Macio
Zastanawiam się nad kupnem książki " I TY MOŻESZ MIEC SUPER DZIECKO"
POlecacie czy odradzacie,
Mój syn zaczyna sprawiać problemy w związku z tym potrzebuję fachowej porady
AnkaSkikanka
Na razie, to zmień tytuł wątka, bo jest mocno obsceniczny icon_wink.gif
Macio
blagam.gif
dzięki wink.gif
meggie
ogolnie nie mam pojecia jak jest opisane wszystko w ksiazce ale powiem ci, ze ogladajac ja zrobila na mnie wrazenie bardzo przereklamowanej, duza czcionka i od groma fotek

a chcialam kupic..... nie lubie ogladac obrazkow
marghe.
w tej ksiązce są zawarte "hasła", złote zasady

Przeciętny rodzic zna je sam z siebie icon_smile.gif
szantrapa
Mam, nie czytałam, przejrzałam i parę fajnych zasad mi sie rzuciło, ale zgadzam się z powyższym, większość z nas je zna intuicyjnie. Jak ktoś chce pożyczyć to podeślę icon_smile.gif
.uzytkownik.usuniety.
Superniania mnie nie przekonuje. Wiadomo, że do programu TV wyciągnęli wszystkie ładne smaczki a zupełnie nie mamy pojęcia jak to wygądało 'od kuchni' i ile było przypadków, które do TV nie trafiły bo sobie nie poradziła.

Poza tym nie przekonuje mnie też osoba, która - jakby nie było - ze swoimi dziećmi nie mieszka. Wtedy chyba nie tak trudno o wzorowe stosunki...

Z
Macio
Magdainpoland pożyczysz?
sklepowa
Właśnie czytam "Język dwulatka" icon_lol.gif , nie wiem czy znacie tę pozycję. Bardzo polecam. Jest tam dużo fajnych wątków godnych przemyślenia. A z innych książek - które dają dużo praktycznej wiedzy - to seria "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły..." itp.
oliweczkas
A mnie książka "Język dwulatka'" rozczarowała. Jest nudna.
aganiok78
Ja dostałam "I ty możesz...." od mojego małżonka i na początku się ucieszyłam bo chciałam ją mieć...ale się trochę rozczarowałam bo (jedna z was już to pisała) wole czytać niż oglądać obrazki ,których tu jest zbyt wiele. Teraz poluję na "język dwulatka"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.