To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wozek coneco joker 002

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
Mam czas do poniedzialku na zastanowienie. . Niestety stara spacerowka Wojtka popsula sie i jestesmy zmuszeni zakupic nowa a ze funduszy brak wstepnie wybralam wlasnie ten model parasolki. W glebokiej spacerowce Wojtek nie lubi siedziec. Ma 2,5 roku i raczej niedlugo juz posiedzi w wozku. Ale zima bedzie potrzebny, bo nie bede wychodzic godzine wczesniej po to by dojsc do babci z synkiem pieszo..Nie mamy samochodu wiec wozkiem pokonujemy dosc znaczne odleglosci.
Jak ten wozek sprawuje sie zima? Czy jest wytrzymaly i czy sprawdza sie ta mala budka?
https://www.alewozki.pl/product_info.php/pN...14fe6296512448f
Mika
popytaj moze tutaj
lena77
Jeju galy to mam juz czerwone od wertowania netu. Dzieki Mika za link, tam juz ktoras z dziewczyna pytala sie o ten wozek. znalazlam tez inne forum i wiekszosc (wprawdzie niewiele tego jest nt. coneco joker) opinii jest pozytywna. chyba sie zdecyduje. taaaa i pewnie za jakis czas bede sie zastanawiac czy kupic do tego spiworek na zime. 21.gif masakra.
Mama KK
hej
to co moge napisac o tym wózeczku to jest naprawdę wytrzymały Kacper jeżdził nim od skończenia roku do ponad dwóch lat(pózniej juz nie chciał ) i nic się z wózkiem nie stało jedynie to troche wytarły się kółka ale to chyba normalne,wózek sie trochę rozkłada wiec nawet jak się zdrzemnoł to nie było problemu więc na lato i na wiosnę,jesień jest super ale na zimę niestety nie ze względu na małe kółka po sniegu jeżdżi sie koszmarnie więc niewiem czy znajdziesz coś z parasolek o większych kółkach bo wszystkie mają małe ale na pore bez sniegową polecam jak najbardziej aha i jest bardzo lekki dlatego tez go kupiłam bo juz miałam dośc noszenia ciezkiego baby dreamsa na drugie piętro.
Mama KK
aha a co do spiworka to my mielismy w zestawie super gruba i ciepłą osłonke na nózki i folie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.