To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fotelik coneco

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga27
czy ma ktos ktorys fotelk icon_question.gif
*sylka*
ja mam ten pierwszy u nas jest ok, sprawdza sie,
Choco.
Michał jeździ w Zenith- jestem zadowolona
bolka
Też przymierzam się do zakupu fotelika w przedziale 9-18 czy 9-25kg. Przeglądając forum moje typy, do których przymierzę Darka to:
Deltim Mały Podróżnik 400zł (+3grupy zawarte w jednym foteliku)
Ramatti Venus Comfort 320 zł (+podobno wygodny)
oraz spróbuję Coneco i Zenith chociaż pierwszy raz słyszę o tych markach
Powyższe typy mają dobre opinie wśród forumowiczek i przystępne dla mnie ceny.
Niestety szeroko zachwalane Maxi Cosi Priori to 574zł a Concord 545zł mają dość wysokie ceny, a za rok będę musiała znowu nabywać fotelik dla drugiego dziecka.
Teraz wszystko zależy od dostępności fotelików na lokalnym rynku i przymiarki syna.
Mika
Mały podróżnik jest ... mały
kubełek jest nawet minimalnie mniejszy niż zwykły Renolux
dwylatek w kurtce ma ciasno
Ramatti może i wygodny ale mocowanie fotelika pasami jest uciążliwe i trzeba się nakombinować (coś czytałam o braku stabilności)
Coneco jest chwalone za dobrą jakość jak za tak nie duże pieniądze -fotelik Atos jest kopią Maxi Cosi Priori -identyczny kubełek,mocowanie,rozkładanie

co do Coneco -ani Atos ani Zenith do 25kg nie wystarczÄ… -na bank
to normalnie foteliki do 18kg z czego moim zdaniem obszerniejszym i lepiej rozkładającym się do spania jest Atos

gdyby nie fakt,że trafił mi się Priori nie wiele droższy od Atosa to napewno wzięłabym Atosa -już nawet mąż w sklepie był i mierzył do samochodu icon_wink.gif
bolka
CYTAT
Mały podróżnik jest ... mały
kubełek jest nawet minimalnie mniejszy niż zwykły Renolux
dwylatek w kurtce ma ciasno
Ramatti może i wygodny ale mocowanie fotelika pasami jest uciążliwe i trzeba się nakombinować (coś czytałam o braku stabilności)
Coneco jest chwalone za dobrą jakość jak za tak nie duże pieniądze -fotelik Atos jest kopią Maxi Cosi Priori -identyczny kubełek,mocowanie,rozkładanie

co do Coneco -ani Atos ani Zenith do 25kg nie wystarczÄ… -na bank
to normalnie foteliki do 18kg z czego moim zdaniem obszerniejszym i lepiej rozkładającym się do spania jest Atos

gdyby nie fakt,że trafił mi się Priori nie wiele droższy od Atosa to napewno wzięłabym Atosa -już nawet mąż w sklepie był i mierzył do samochodu icon_wink.gif


Bardzo przydatne informacje. Dzięki
aga27
dziewczyny wczoraj kupilam dla zabki fotelik Coneco Zenith kosztowal 329zl a z karta zaplacilam 312zl icon_smile.gif
Mi
Dla Kajetana też kupiliśmy Coneco Zenith.
Zgadzam się z Miką, że do 25 kg nie starczy, bo mój 6 latek ma 22 kg i nie wyobrażam sobie go w tym foteliku 08.gif
Uważam jednak, że fotelik dobry.
bolka
Byłam w sklepie Viki i sprzedający tlumaczył, że coneco atos i zenith mają ale pod nazwą uno baby, że to jest ten sam producent i model, ale nie jestem przekonana, poza tym mąż chce wykorzystać jakiś stary niemiecki fotelik firmy storchenmuhle... W tym tygodniu mam nadzieję że uda się zmienić małemu fotelik na coneco atos czy zenith. Nie zależy mi żeby syn tam mieścił się do prawie tych 25kg, bo będzie drugie dziecko o prawie półtora roku młodsze i w przyszłości zakup jeszcze jednego fotelika z 3 grupy, a tamten dostanie się młodszemu.
Mika
Atos jest głębszy od Zenith`a
Zenith był taki jakiś płytki, boczki mało osłaniające -nie przemówił do mnie wink.gif
Aśtek
Dawno nikt tu nie zaglądał...

Troche reaktywuje wÄ…tek icon_wink.gif

Ma ktoś może taki fotelikhttps://www.allegro.pl/item660461169_fotelik_baby_design_optima_cena_hurt.htmlPotrzebuje opini icon_wink.gif



To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.