To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

RIBOMUNYL

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ELIZIACZEK
WITAM.CZY ORIENTUJECIE SIE JAK PODAJE SIE RIBOMUNYL PO RAZ DRUGI.SYNEK ZACZAL KURACJE RIBOMUNYLEM OD STYCZNIA DO CZERWCA TEGO ROKU .POTEM BYLA PRZERWA WAKACYJNA I DOKTOR ZALECILA RIBOMUNYL OD WRZESNIA OCZYWISCIE JAK BEDZIE NIEKORZYSTNA POGODA NO I DZIECKO ZACZNIE CHODZIC DO PRZEDSZKOLA. WIEC ZACZELAM JUZ PODAWAC KACPROWI SZCZEPIONKE .TYLKO NIE WIEM CZY ZNOWY PRZEZ PIERWSZY MISIAC PRZEZ 4 KOLEJNE DNI TRZY TYGODNOWA KURACAJ A POTEM W W KAZDYM KOLEJNYM MIESIACU JUZ RAZ W TYGODNIU PRZEZ 4 DNI.CZYLI KURACJE PROWADZI SIE OD SAMEGO POCZATKU!?
Mika
tak
za każdym kolejnym razem kurację prowadzi się od początku
Adasia
Z tego, co wiem, lekarze mają bardzo różne pomysły na sposób dawkowania tego specyfiku. Nie zawsze tak, jak podają w ulotce. Nam proponowano trzy różne sposoby - trzech lekarzy zgadzało się co do RIBOMUNYLU, ale każdy z nich rozpisał grafik przyjmowania inaczej. Niestety, nie pamiętam jak, bo do konsumpcji nie doszło.
Asia_26
Też podaję mojemu synkowi tą doustną szczepionkę uodparniającą, póki co maluch jest zdrowy, a dopiero zaczął kurację, bo do tej pory non stop przynosił ze żlobka jakieś przeziębienia i inne takie drobnoustroje, dzięki którym był ciągle na antybiotykach.
igahubert
My mamy kurację po roku przerwy. Pierwsza dawka 4 dni, druga dawka po 2 tygodniach - 4 dni, 3 dawka po 4 tygodniach - 4 dni. Lekarz mówi, że to jest taka kuracja przypomniająca. Zobaczymy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.