To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tabletki anty- HARMONET

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorott
Cześć Kochana!

Po raz pierwszy zaczęłam używać tabletek antykoncepcyjnych. Dostałam od lekarza tabletki o nazwie HARMONET.

Dziś wzięłam pierwszą tabletkę i boli mnie głowa...nie wiem czy to ma coś wspólnego jedno z drugim.

Jakie macie doświadczenia w braniu pigułek????
oliweczkas
Ja mam same pozytywne doświadczenia. Nie odczuwam zupełnie żadnych skutków ubocznych. Tylko same plusy: Nie zajdziesz w ciążę jeśli będziesz REGULARNIE brała tabletki, zawsze wiesz kiedy dostaniesz okres (można go wyliczyć prawie co do godziny), można kochać się bez ograniczeń i mieć zawsze wolny umysł a nie myśleć o niechcianej ciąży!
Ja biorę już tabletki , z przerwami, prawie 3 lata. Ja biorę Milvane.
Silije
Miałam po Harmonecie okrutne migreny. Po pół roku walki musiałam zrezygnować.
Dorott
dzięki Dziewczyny za odpowiedzi u mnie już troche lepiej mam nadzieję, że wszystko się unormuje
Macio
Ja mam kiepskie doświadczenie z tymi tabletkami. Po Harmonecie miałam potworne bóle głowy mdłości i nieustające bóle brzucha.
Mariena
Tych akurat tabletek nie bralam, mam doświadczenia z Milvane (rewelacja), Yasminelle (najnowsza generacja, też super sie po nich czulam tylko plamilam i zmienil mi lekarz), Yasmine (teraz i też jest OK), Steridli(koszmar, mialam takie jazdy że szok, wariowalam normalnie od tych tabletek). niestety trzeba tabletki przetestować na samej sobie, bo to co jest rewelacyjne dla koleżanki, dla nas może kompletnie nie pasować
czarna!
CYTAT
niestety trzeba tabletki przetestować na samej sobie, bo to co jest rewelacyjne dla koleżanki, dla nas może kompletnie nie pasować


masz racje zle dobrana pigulka potrafi zepsuc nastroj tez zmienialam kilkakrotnie pigolke zanim wybralam najlepsza dla siebie:) szkoda tylko ze tak malo mowia ginekolodzy o tym ze pigulke mozemy zmienic jesli jest cos jest nie tak, ja musialam sie sama upomniec czy nie warto sprobowac czegos nowego bo inaczej niedoczekalabym sie zmiany pigulki a jak jest u was moze macie lepszych lekarzy?
polanka
jesli chodzi o gin to ja sobie sama znalazlam lekarza w internecie 06.gif tez bylam niezadowolona wiec sobie zmienilam i jestem zadowolona www.ginweb.pl jak chcesz to moge podac ci nazwisko swojego lekarza ale kazdy ma swoje wytyczne wiec najpierw poszperaj jak chcesz icon_smile.gif
czarna!
poszperalam masz racje wybor jest i fajnie ze moge zobaczyc zdjecia lekarzy niby nic a jednak czlowiek sie tym sugeruje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.