To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

krzesełko do karmienia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bolka
Szykują mi się kolejne wydatki, tym razem krzesło do karmienia dla rocznego dziecka (do tej pory korzystamy z huśtawki akwarium fisher price (prezent), ale małe się to robi). Zdecyduję się na plastikowe, bo wydają się atrakcyjniejsze dla malucha i bardziej bezpieczne. Coś tam szukałam na necie i typuję Baby Dreams Bambi 300zł https://www.swiatdziecka.net.pl/index.php?k...=147&p=1211, ale chętnie kupiłabym coś tańszego albo polecanego za podobną cenę.
Cechy których poszukuję:
stabilne,
maluch daje się tam wsadzić, a nawet potrafi sie tam bawić,
wytrzymałe (drugie dziecko odziedziczy),
cena - do 300zł.
Co siÄ™ u was sprawdza w podobnych kategoriach?
grzałka
ikea antilop
Saskia
u nas słabo sprawdziło się krzesełko Drewex a rewelacyjnie takie przedpotopowe, drewniane icon_wink.gif
Cleo
Mysmy przy Michasi mieli takie drewaniane Drewexu- co potem mozna bylo gorna czesc zdajc i byl stolik z krzeselkiem. Ale juz takiego nigdy nie chcÄ™- mordowalismy sie z przenoszeniem tego po mieszkaniu. Musz miec cos z koleczkami BLOKOWANYMI NP (?) albo cos lzejszego no i wiekszym/szerszym blatem.
agata26
Ja miałam , a raczej mam takie krzesełko. I uważam, że jest ono bardzo dobre. Mimo, iż teraz moja córcia je przy normalnym stole, to czasem sama chce sie pobawić (albo coś zjeść) w tym krzesełku.
Jest wytrzymałe, mam go już prawie dwa lata, a nic w nim nie szwankuje, jest jak nowe.
az
u nas słabo sprawdziło się krzesełko Drewex a rewelacyjnie takie przedpotopowe, drewniane
U nas identycznie. Drugie też w drewnianym a Drewex u Teściów.
bolka
Zakup dokonany. Wybór padł na plastikowe krzesełko firmy Kimex, cena 239zł (sklep Viki, w internecie nie umiem znaleźć tej marki, ale jest to dokładnie coś takiego https://www.allegro.pl/item245001053__mini_...cja.html#photo). Jest to coś w stylu Baby Dreams, tylko mało znana marka, stąd tańsze.
Maluch wygodnie siedzi, mi wygodnie się go karmi, no i przy stole wspólnie siedzimy. Zapowiada się ok.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.