To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

chore dziecko bez goraczki CZY MOZNA YJSC NA DWOR JESLI BIERZE ANTYBIOTYK

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewelina1139
PROSZE O DOPOWIEDZ
Saskia
można
.uzytkownik.usuniety.
My też to przerabiamy. Właśnie teraz. Prikaz dostaliśmy taki, że w ładną pogodę wychodzić a w paskudną się wstrzymać.

Z
jaAga*
O ,temat jak dla mnie. Karina ma trzy miesiące, katar i stwierdzone zapalenie górnych dróg oddechowych. Bierze antybiotyk, ale gorączki nie ma...taka ładna pogoda (w końcu) a ja nie wiem, czy można z nią wyjść czy nie... icon_rolleyes.gif
szantrapa
Wyjść jak jest ładnie. Nie przegrzewać i nie przewiać, koniecznie czapeczka ale niezbyt gruba, cieniutka ale na uszki, taka jest moja opinia icon_smile.gif
.uzytkownik.usuniety.
Przypomniało mi się jeszcze, że człowiek na antybiotyku nie powinien się za bardzo nasłoneczniać.

A poza wszystkim zakatarzonemu nosowi jest lepiej oddychać jak wyjdzie. Ja bym wyszła. Nawet w mróz.

Z
szantrapa
CYTAT(Zwierzo. @ pon, 17 wrz 2007 - 16:26) *
Przypomniało mi się jeszcze, że człowiek na antybiotyku nie powinien się za bardzo nasłoneczniać.


W ogóle jak się bierze leki to nie powinno się dużo na słońcu przebywać

A z resztą to racja, w domku też powinno się więcej wietrzyć przy chorym, zwłaszcza z powodu dróg oddechowych. Tylko bardzo trzeba uważać bo pogodę teraz mamy bardzo zwodniczą, niby gorąco a za chwilę jak zawieje to możena się jeszcze doprawić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.