To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

klinika parkowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

emilka231
co sadzicie o klinice na parkowej.jestem w 2 ciazy,pierwszy porod w psk.teraz zastanawiam sie nad parkowa.jakie sa wasze doswiadczenia??slyszalam ze nie robia przesiewowego badania sluchu u noworodkow,to prawda??
emilka231
HALOOOOO JEST TU KTO???????????
MÅ‚oda1989
Ja miałam CC na Parkowej. Całkiem nieźle. Wszyscy pod ręką.

Badania słuchu faktycznie nie robią.
fugu
no, słuchu nie badają, ale akurat nie jest to niezbędne. słuch dziecka można sprawdzić samemu przez obserwację jego odruchów.
Ogólnie nie ma się do czego przyczepić, obsługa miła, ALE szybko wypisują do domu (dla mnie akurat to plus, ale koleżanka miała cc i żadnej pomocy w domu, więc już mniej wesoło) my na drugą dobę byliśmy w domku; nie ma możliwości pomagania sobie przy porodzie tzn. żadnych piłek, prysznica, worków sako. za to jest nieustanna kontrola maluszka przez ktg i pewność, że w razie czego dostaniesz znieczulenie (podobno w innych szpitalach w niektóre dni anestezjolodzy nie pracują, albo sa tyko do 15) i nikt nie będzie wypychał dzieciaczka z brzucha, tylko szybko sprawę rozwiąże cc, co w państwowych szpitalach robią często w ostateczności (kosztuje!!). Mili pediatrzy, anestezjolog (zwracał się do mnie per żabko) i ginekolog, moja superpołożna: Gabrysia ale już pielęgniarki noworodkowe w większości BEEEEEE
Na przyszły poród tam mam kilka postanowień:
1. nie pozwolić "taśmowo" dokarmiać maluszka
2. nie pozwolić go kąpać
3. nie pozwolić zabrać na noc
pozdrawiam
eni20
jesli decydujesz sie na prywatna klinike to wszyscy zachwalaja Arciszewskiego.
MÅ‚oda1989
Mi się wydaje, że szybkie wypisywanie do domu jest wielką zaletą. Ja już tego samego dnia co miałam CC chciałam do domu. Następnego dnia wstałam i człapałam wszędzie. Po tygodniu prawie mogłam biegać icon_wink.gif.
Przy następnym dziecku (a planuję za parę latek icon_razz.gif) również będę miała CC i również prywatnie. I tak jak pisała fugu nie oddam nikomu na noc. Sama się będę zajmować cały czas. Teraz byłam kompletnie zielona: 17 lat, poza tym pierwszy raz trzymałam małe dziecko na rękach i nie wiedziałam kompletnie co i jak mam z nim zrobić icon_razz.gif.
maris28
witajcie! mam za sobą dwa porody u Arciszewskich i serdecznie polecam tą klinikę. Na parkowa chodziłam na poczatkowe wizyty bo tam troszke taniej, ale jak na porod polecam Arciszewskich:)
elwira15
a ja rodzilam na parkowej i polecam,opieka lekarzy,anestezjologa,neonatologa i poloznych super...rodzialm naturalnie...
za to moje siostra rodzila u arciszaka i neistety dostala sie tasmowo pod cc chociaz wcale nie bylo wskazan :)potem pilegniarka tam na ucho powiedziala jej ze tak szybciej hehe:)na dodatek dostaly gronkowca gratis...ale wiadomo ile ludzi tyle przypadkow.ale ja tam nie rodzilam bo mam przykre doswiaczenia z wczesniej...chodzilam regularnie do Arciszaka samego a on zapomnial powiedziec mi ze mam nadzerke,poronienie skwitowal ze bedzie nastepne itp...
ale nie nalezy generalizowac:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.