To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dlaczego dretwieja mi rece

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anulenka
czesc, czy ktos moze doradzic, od 3 miesiecy dretwieja mi rece, palce, czasem mam tylko mrowienie, czasem budze sie po nocy z zdretwiala jedna strona ciala, ciekawe, ze nie zawsze ta na ktorej spie. jesli ktos mial podobne problemy, prosze o pomoc. aha , dodam, ze karmie 4,5 miesiaca piersia, a przez 3,5 bylam na diecie bezmlecznej, wlasnie zaczynam wprowadzac produkty mleczne z powrotem.
icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
justapl
być może mmasz zwyrodnienie odcinka piersiowego kregosupa
w moim przypadku od tego własnie mi dretwiały
wizyta u kreglarza pomog;a zdecydowanie
proponuje zazywac magnez albo jakies witaminy dla kobiet karmiÄ…cych
truska
prawdopodobnie masz niedobór magnezu
śmieszek
a może problemy z krążeniem....
najlepiej radziłabym odwiedzic lekarza, bo przyczyn może być wiele
Anulenka
nie wiem od czego zaczac, a chcialabym zrobic badania, skoro myslicie ze to niedobor magnezu to moze zrobic badanie krwi na poziom elektrolitow?a jak chodzi o kregoslup, to myslicie, ze powinnam sie wybrac prywatnie do ortopedy? powiem wam, ze lekarz ogolny powiedzial mi tylko, ze powinnam pic wiecej mleka i to wszystko!!! takiego mam do kitu lekarza ..... 32.gif
.kasiula.
Anulenko nie do ortopedy a do neurologa, ja miałam podobny problem, neurolog przepisał mi magnez, witaminki, no i silniejsze leki, bo strasznie bolał mnie nadgarstek, do tego lekarka kazała mi się rozciągać (zwłaszcza odcinek piersiowy kręgosłupa) i zapisać się na basen, no i pomogło na szczęście icon_smile.gif
konto_usunięte
może to zespół cieśni nadgarstka??
ortopeda powinien zobaczyć.
a magnez nie zaszkodzi 06.gif
Alucca
Jeśli byłaś na diecie bezmlecznej to może być niedobór B12, który właśnie objawia się m.in drętwieniem, ciągłym zmęczeniem, nerwowością. Sama to właśnie przerabiam...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.