To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zdążyłam Cię pokochac!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

emilka231
naewt niewiem od czego zaczac...nie widze ekranu i klawiatury bo przez lzy nic nie widze.dzis dowiedzialam sie ze poronilam.to byl 4 tc.dlaczego ty moja perelko,dlaczego??tak bardzo sie cieszylam ,tak mocno CIE POKOCHALAM,choc jak to okreslaja lekarze bylas jedynie zarodkiem albo i nie.ale dla mnie bylas moim szczesciem,moja mala cudowna kruszynka.a teraz.............teraz nie ma cie.BOZE JAK TO BOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIGDY CIE NIE ZAPOMNE.TWOJA MAMUSIA 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Eta
rozumiem CiÄ™ przytul.gif
dominika1
ja tez cie rozumiem , znam ten niedoopisania ból, powiem ci tylko ze czas robi swoje i pózniej jest juz łatwiej to wszystko zniesc łzy juz tak czesto nie lecą i jakos łatwiej to wszystko sobie wytłumaczyc ,moze za jakis czas znowu zaczniesz myslec o ciązy a wieze ze ci siie uda , jaznowu zaczełam starania po 3 cyklach od poronienia i udało mi sie za 4 podejsciem czyli półroku po poronieniu byłam znowu w ciązy wiem ze to nie jest zastąpienie tamtego malenstwa bo to nieo to chodzi ale tak bardzopragnęłmadziecka... i udało sie dzis dzis tule juz 6 tyg,kruszynke i są jeszcze dni kiedy wracam myslami do tamtego malenstwa
dominika1
zobaczysz bedzie lepeij
emilka231
Śpij i zamknij oczy śnij - śnij
Śpij i zamknij oczy śnij - śnij

A ja będę twym aniołem
Twą radością, smutkiem, żalem
Będę gwiazdą na twym niebie
Będę zawsze obok Ciebie

Jak, wytłumaczyć Tobie mam
Że jesteś wszystkim, tym co mam
Tym co jest dobre i co złe
Uwierz tak bardzo ......

Śpij i zamknij oczy śnij - śnij
Śpij i zamknij oczy śnij - śnij

A ja będę twym aniołem
Twą radością, smutkiem, żalem
Będę gwiazdą na twym niebie
Będę zawsze obok Ciebie

Jak, wytłumaczyć Tobie mam
Że jesteś wszystkim, tym co mam
Tym co jest dobre i co złe
Uwierz tak bardzo Kocham CiÄ™

Jak, wytłumaczyć Tobie mam
Że jesteś wszystkim, tym co mam
Tym co jest dobre i co złe
Uwierz tak bardzo Kocham CiÄ™

A ja będę twym aniołem
Twą radością, smutkiem, żalem
Będę gwiazdą na twym niebie
Będę zawsze obok Ciebie

A ja będę twym aniołem
Twą radością, smutkiem, żalem
Będę gwiazdą na twym niebie
Będę zawsze obok Ciebie

Twym aniołem, twym aniołem
Twym aniołem, twym aniołem

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif to chyba najlepiej opisuje mój stan.....zawsze w mym serduszku bedziesz
mama_oliwki
przytul.gif
Guciowa
przytul.gif
aganiok78
przytul.gif
będzie dobrze...
MoniZ
wiem co to za bol
wielkie usciski przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
małgosia31
boli jak nie wie, i najgorsze ze nic na ten ból nie można zażyć
Kari27
:przytulamEmilka
Anecznik
Tak bardzo mi przykro. Sama przeżyłam tak okropny okres w moim życiu. Myślałam, że już nikt i nic nie zagłuszy tego bólu. Po ocknięciu się z emocjonalnej narkozy spróbowaliśmy ponownie. Udało się. Teraz już tak bardzo nie boli bo mam długo oczekiwane dzieciątko. Ale czasem kiedy przychodzi data narodzin pierwszego dziecka to nie mogę pogodzić się z tą stratą. Nigdy nie zapomnę, ale czas goi rany. Trzymaj się, będzie dobrze przytul.gif
fionolka
Ja juz 3 raz przezywam utrate dzidziusia.Za kazdym razem jest tak samo.Bol bol i jeszcze raz bol.
czamaris
Też znam ten ból, poroniłam w zeszłego sylwestra... przynajmniej wtedy sie o tym dowiedziałam. Boli cały czas, teraz jestem w 11 tyg ciąży i strasznie się boję, niby wszystko jest ok ale tamto wspomnienie nie pozwala mi sie cieszyć swoim stanem. Bardzo ci współczuję emilka, za jakiś czas bedzie już troszkę lepiej, zobaczysz. Trzymaj sie przytul.gif
pati24
czesc dziewczyny ja tez mam taki sam problem co wy poronilam 2 razy pierwszy raz gdy bylam w 3 tyg nawet nie zdazylam sie nacieszyc ta ciaza bo wlasciwie jak sie o tym dowiedzialam to po pary dniach bylo juz po wszystkim ale teraz znowu przezywam straszne chwile bo poronilam 2 raz tym razem od 2 tyg ciazy bylam na zwolnieniu a i tak na poczatku 9 tyg cos sie zaczelo dziac i moj maluszek znowu odszedl czuje sie strasznie teraz mam mnostwo badan ale nie wiem jak bedzie tak bardzo sie staralam praktycznie nic nie robilam a i tak sie nie udalo 41.gif
Sabina
przytul.gif 41.gif
Ale nas tu dużo osieroconych mam 41.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.