To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

AEG czy Whirpool?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

e_Ena
Od dobrych kilku miesięcy kupuję zmywarkę 03.gif . Myślę, że jestem już bliska końca, wybór zawęziłam do dwóch konkretnych modeli. Tylko:
- pierwszy model firmy AEG - poszperałam po necie i wygląda że zmywarki tej fimy są polecane jako jedne z lepszych, generalnie opcje na których najbardziej mi zależy ma,
- drugi model firmy Whirpool - osobiście bardziej mi się podoba ze względu na różne dodatkowe udogodnienia typu "1/2 wsadu", pracuje chyba bardzo cicho (36 db), system samoczyszczących filtrów itp. ale w necie nie znalazłam żadnych opini użytkowników

Ceny modleli są podobne. Wybrałabym drugą, ale boję się, że ta firma się nie sprawdzi, że lepiej postawić na coś polecanego a dodatkowe "bajery" sobie odpuścić? A może whirpool też nie jest zła?
Macie doświadczenia z tymi markami? Możecie coś polecić albo odradzić? Jak Wy wybrałybyście?
e_Ena
Hmmm, to miała być ankieta z opcjami:
- zdecydowanie AEG
- whirpool nie jest gorszy

nie wiem dlaczego mi nie wyszło icon_sad.gif . Ale może coś napiszecie icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
AEG- zdecydowanie
użytkownik usunięty
Ja mam akurat innej firmy, ale moi rodzice mają whirpool i jest rewelacyjna. Tylko pewnie jest tak, że nie o firmę chodzi, a o konkretny model.
marchewka
Ena masz wybrany model?
e_Ena
CYTAT(marchewka @ wto, 25 wrz 2007 - 12:53) *
Ena masz wybrany model?



waham się pomiędzy:
takÄ… i takÄ…
sdw
Zdecydowanie AEG.
marchewka
CYTAT(Ena @ wto, 25 wrz 2007 - 13:04) *
waham się pomiędzy:
takÄ… i takÄ…

Biorąc pod uwagę firmę to AEG...a modele podrzucę samcowi (bo on z branży) co by wywiad przeprowadził co i jak:) żeby od serca doradzili:) 06.gif
amania
ja mam AEG i nie narzekam
jest cicha i ma wszystkie opcje na których mi zależało (na 1/2 wsadu mi nie zależało, bo ja juz po śniadaniu mam pół zmywarki pełnej icon_wink.gif)

moi rodzice mieli whirpoola i narzekali, ale to mógł być przypadek
e_Ena
Dziewczyny dziękuję za opinie icon_smile.gif

CYTAT(marchewka @ wto, 25 wrz 2007 - 19:06) *
Biorąc pod uwagę firmę to AEG...a modele podrzucę samcowi (bo on z branży) co by wywiad przeprowadził co i jak:) żeby od serca doradzili:) 06.gif



Marchewko, będę wdzięczna icon_smile.gif
e_Ena
Kurka, dlaczego sklepy nie robiÄ… porzÄ…dku na swoich stronach internetowych 21.gif
Zadzwoniłam do 6 sklepów w których ofercie internetowej jest podany model z AEG (favorit auto) - i okazuje się ze ten jest praktycznie już nie do dostania 21.gif
Zelda
zdecydowanie whirpool
iwo1
AEG lub Candy BOsch
Iwo
sdw
Iwo, Candy???!!! No proszÄ™ CiÄ™....
e_Ena
Dziewczyny, dzięki za opinie, wahałam się między AEG i Whirpool, będzie chyba jednak Bosch icon_wink.gif i miała być wolnostojąca, a będzie do zabudowy icon_confused.gif Osiwieję, zanim kupimy tą zmywarkę. Wybór projektu domu poszedł nam o wiele szybciej icon_wink.gif
iwo1
Ciotka Manuela
Ja projektuję b.dużo Candy nie zdarzyła mi się żadna reklamacja,kilku moich znajomych ma candy i są b.zadowoleni jeśli masz inne doświadczenia napisz o nich chętnie się dowiem
Pozdrawiam
Iwo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.