To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy okres po duphastonie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lila25
Witam!

Przepraszam, jesli taki temat juz istnieje, ale nie moglam znalezc. Czy wiecie moze ile dni po przyjeciu ostatniej tabletki duphastonu dostej sie okres?? W grudniu poronilam, staramy sie juz 6 m-cy i nic. W tym cyklu bralam clo ( 5-9 dc) i duphaston(16-25). Dzis jest 29 dzien cyklu i nie wiem kiedy bede mogla zrobic test, do kiedy mam czekac na okres. Tak bardzo bym chciala w koncu zajsc w ciaze 13.gif Szukalam na necie takiej informacji, ale za kazdym razem znajduje inna odpowiedz. Wczesniej cykle mialam 28-32, tak mnie wiecej,bo byl tez 26 i 35, mowie o cyklach po poronieniu.
Poprosze o odpowiedz.
leni 1
Lila 25 ja tez jestem pierwszy miesiac po duphastonie i tez czekam na @, wiec z własnych obserwacji niestety ci nie powiem , ale czytałam na necie ze dziewczyny dostaja@ przeważnie 5 dni po ostawieniu. znalazłam jeden przypadek kiedy dziewczyna dostała miesiaczke 19 dni po odstawieniu duphastonu tak wiecjest to bardzo indywidualna sprawa. bardzo dużo informacji znajduje sie na forum www.nasz-bocian.pl, myśle ze spokojnie mozesz zrobic test .życze ci pieknych IIkreseczek icon_biggrin.gif . prosze cie jak bedziesz coś wiedziała daj znać . Tzymam kciuki przytul.gif
Lila25
Leni, dziekuje, ja na necie to wyczytalam nawet,ze po 50 dniach ktoras z dziewczyn dostala, mam nadzieje,ze mnie sie tak cykl nie rozreguluje. test bym juz zrobila,ale boje sie kolejnego rozczarowania, zycze Tobie rowniez II kresek i tez pisz co i jak, ja dam Ci znac czy przyjdzie okres czy nie,
buzka!
tulla
cześć dziewczyny,
mamy już wątek o duphastonie, więc zapraszam. U mnie @ pojawiła się 3 dni odstawieniu duphastonu.
Lila25
A moge prosic link??
tulla
https://www.maluchy.pl/forum/Duphaston-t10024.html
można też wpisać w opcji szukaj "duphaston"
Lila25
Wpisywalam, ale nic mi nie znalazlo, no chyba, ze zle to robilam.
Dziekuje, poczytalam ten link, malo tam jednak informacji, kiedy dostaje sie okres po odstawieniu duphastonu, ale duzo innych, dziekuje.
tulla
ale zawsze na takim wątku można zadac to pytanie - po to tworzy się takie wątki, żeby później nie trzeba było przetrząsac całego forum.Pozdrawiam icon_smile.gif
leni 1
Lila25i co u ciebie dalej nic, zrób teścik|! icon_biggrin.gif ,jestem dzisiaj 3 dzień po duphastonie a tu tempka wczoraj 37,0 dzisiaj 37,2 a owulka stwierdzona 17dc na usg i do 29dc miałam tempki 36.6 36,7. normalnie pomieszanie z poplataniem tescik negatywny a @ nie widać icon_smile.gif
Powiem szczerze ze mi na tym wątku nowym bardzo dobrze i nie chce sie przenosić, :nie nie!
tulla
Bierzecie duphaston jako wspomagacz przy staraniach i przy ostatnim dniu brania leku nie robicie bety? Pierwsze słyszę icon_rolleyes.gif W momencie, kiedy wynik jest pozytywny, nie przerywa się brania.
leni 1
Tullapo skończeniu brania duphastonu lekarz kazał zrobić test, mi wyszedł negatywny wiec nie sadze zebym była w ciaży, jezeli nie dostane @ w przyszłum tygodniu to zrobie bete.
tulla
CYTAT
Tullapo skończeniu brania duphastonu lekarz kazał zrobić test, mi wyszedł negatywny wiec nie sadze zebym była w ciaży, jezeli nie dostane @ w przyszłum tygodniu to zrobie bete.

no chyba że 06.gif 08.gif
Lila25
Ja w nocy dostalam okres 13.gif W pazdzierniku minie rok od zajscia w tamta poroniona ciaze 13.gif Po okresie zaczniemy 7 miesiac staran, 10 miesiac po poronieniu 13.gif Ile jeszcze??
Czyli 4 dnia wieczorem mozna powiedziec, po odstawieniu duphastonu dostalam okres.
Tulla, hmm, no w sumie to masz racje, ja mialam do 25 dc, zadnej bety, nic. Gdybym zaszla w ciaze to mialam przyjsc do niego, jak nie zajde tym bardziej. Ide w nastepny piatek.

Czyli clo i duphaston w pazdzierniku odpada, clo napewno,bo piaty dc to ja mam jeszcze okres, a ide do niego 8dc.

Leni, trzymam kciuki za Ciebie!!Moze test byl za wczesnie??Czasem nie wychodza 08.gif
leni 1
Lila 25 bardzo mi przykro przytul.gif ze @ przyszła. my też staramy sie już6 miesiecy i efektów brak.jestem 5 dzien po duphastonie i @ nadal brak a tempka 37.1 , chyba złapalam jakąś infekcje bo mam jakieś dziwne uczucie w dole brzucha jakby parcie na pecherzyk ale do toalety nie biegam czesto, ciaza to nie jest w 99% bo z tymi wynikami to raczej niemozliwe a poza tym już dawno wyszły by 2 krechy na teście . tak wiec czekam @ niech już małpa przychodzi co by staranka kontynuować.
Lila25
Leni,a kiedy bedziesz powtarzala test??Doszla do Ciebie moja prywatna wiadomosc??
leni 1
Lila25 wiadomosć dozła ale nie miałam czasu zeby rozeznać sie w temacie, myśle ze jutro znajde chwilke i zobacze co i jak. Jeśli chodzi o kolejne testowanko to nie jeszcze nie wiem bo mam strasznego pietra, dzisiaj myślałam na 99% ze @ przyszła bo bolał mnie brzuch i krzyz ale jednak jeszcze jej nie ma icon_eek.gif po tych negatywnych testach nie nastawiam sie na ciaze ale malenka nadzieja jest i dlatego boje sie kolejnego testu ze wyjdzie jena krecha i strace tę moją małą nadzieje. Niestety pokusa staje sie coraz silniejsza, zaczekam do czwartku jak @ nie przyjdzie robie test albo na bete skocze , poki co studze testowy zapał. Ale dosyć o mnie. Lila25 wiem ze ci ciężko bo przeżywam to samo co ty i ciagle mam w głowie pytanie jak długo jeszcze 32.gif przyjdzie nam czekać na małego krasnalka ale chyba nie mamy wyboru i musimy"zakasać rekawy i do roboty 06.gif" bo przeciez "nie spoczniemy nim zajdziemy 06.gif "a ja wierze ze zajdziemy wink.gif. głowa do góry, pozdrawiam ciepłutko przytul.gif
Lila25
Kochana jestes, dzieki wielkie, no jasne,ze nie mozemy sie poddawac 08.gif Kurcze bede zagladac, zeby zobaczyc jak z Twoim testowaniem, to czekanie jest straszne,co?? 08.gif Ja okres mialam dwa dni, czytalam,ze po duphastonie tak moze byc,ze krotki( normalnie mam 6-7 dni). Rozeznaj, rozeznaj sie w temacie icon_smile.gificon_smile.gif
Buziaki!!!
leni 1
Lila 25 2dniowa @ to rzeczywiscie b. krótka, ale nie wiem jak to jest po duphastonie bo moze to taki uboczny miły skutek wink.gif ja nadal czekam na @ ale wiem na 100% ze nie jestem w ciaży bo wczoraj robiłam teścik( nie wytrzymałam do końca tygodnia 06.gif) no i jedna krecha i tempka też spada i mam nadzieje ze @ dzisiaj przyjdzie, od poczatku staranek tak bardzo nie czekałam na @ - co sie dzieje 08.gif. Do końca roku kończe z lekarzami, kalendarzykami mam to wszystko w nosie i nie mam siły mierzyć , liczyc i czekać do końca roku wrzucam na luz. pozdrawiam
Agnelka25
Leni i jak sytuacja przyszła wredota?
leni 1
Angelko25 wredota przyszła już we wtorek i nadal mnie nie opuszcza jedza jedna. No niestety duphaston nie pomógł i bejbika nie ma. Wiecej już do tego lekarza nie pójde bo ginem jest kiepskim. Zresztą do końca roku wrzucam na luz i nie bede biegac po ginach, mierzyć tempki i robić badań. Jezeli do końca roku sie nie uda to bierzemy sie za badania ale razem z moim mezem i u dobrego gina. 06.gif. I jakoś tak wyluzowałąm bo 6 miesiecy staranek to naprawde nie długo 08.gif po odstawieniu wszelkich metod badawczych czuje spokój ( do nastepnej @ 21.gif ) Angelko czesto o Tobie myśle i trzymam za Was kciuki przytul.gif wierze ze teraz kiedy wiecie na czym stoicie szybko doczekacie sie dzidziusia. Głowa do góry, bedzie dobrze przytul.gif icon_lol.gif Pozdrawiam cieplutko.
tulla
dziewczyny, jeśli chodzi o temat przewodni wątku, to w poniedziałek odstawiłam duphaston, dzisiaj przyszła @, czyli po 2 dniach
katiek
8 dni po odstawieniu i jest jakby jej nie było 03.gif tfu, tfu, tfu coby sie nie rozkręciła 08.gif
Tośka
Ja jestem szósty dzień do odstawieniu duphastonu i nic... Niby brzucho mnie boli jak na okres, piersi też jakieś strasznie wrażliwe. Boję się, że ten lek jest gorszy niż luteina, bo po luteinie po 3 dniach miałam już okres... Eeeech
leni 1
Tosiu ja czekałam ponad tydzień na @ po duphastonie, a jak już przyszła to trwała 8 dni normalnie rekord pobiłam. teraz juz sobie poszła i mam nadzieje ze przez nastepny rok już nie przyjdzie 06.gif
Tośka
LENI 1, życzę Ci tego z całego serducha:) Tak więc, czekam cierpliwie na tę wrednotę @...
Tośka
No i zjawiła się wredna @: 11 dni po dostawieniu duphastonu. No, dobre i to 08.gif . Jutro mykam na pobranie krwi zrobić pomar niektórych hormonków... Eeech
Lila25
Czesc dziewczyny!! Przepraszam, ze wpadam tak raz na ruski rok, ale nie wiedzialam,ze cos piszecie na watku, a ze to forum nie jest moim macierzystym to pewnie dlatego icon_redface.gif Nie mniej jednak bardzo je lubie icon_smile.gif

Leni, no przykro mi,ale nastepny miesiac nadziei, my juz po starankach, teraz wielkie oczekiwanie. Jesli nic z tego w nastepnym cyklu ( bo w tym juz za pozno bylo) mam brac clo, bede miala monitoring i ewentualnie zastrzyk pregnyl czy jakis taki podobny.

Dziekuje dziewczyny za wpisy, jak widac po duphastonie to roznie bywa. Zycze udanych staranek, buzka!!Bede zagladac icon_wink.gif
leni 1
Lila25 trzymam kciukasy za siebie przytul.gif. Umnie to chyba jednak coś szwankuje na dłuższa mete, bo co prawda tempki miałam nie mierzyć ale jak tylko zauważyłam po śluziku ze sie płodnedni zaczeły to zaczełam mierzyc z ciekawości w którym dniu bedzie skok i nic dzisiaj jest 18dc sluziku już ani śladu a temka 36.6. W przyszłym tygodniu robie progesteron i zobacze co sie dzieje, ale powoli zaczyna mnie to dobijać.
Lila25
Witam!
Leni i co slychac??Ja juz po monitoringu, zastrzyku i po starankach, teraz wielkie oczekiwanie...
leni 1
Lila25 trzymam mocno kciuki za ciebie przytul.gif daj znać jak poszło. U mnie po pozdziernikowych starankach bez duphastonu pojawiły sie II kreseczki 06.gif i jutro zaczne 6 tc tak wiec cuda sie zdarzaja bo ja planowałam na poczatku cyklu badanka hormonków i na planowaniu sie skończyło 06.gif oby wszystko było dorze.
Lila25
Leni to fantastycznie, gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)icon_smile.gif:)Ja tez chce!!!!!!!!!!!!!!!Buzka wielka!!!
gdamalena
po clo, pregnylu i duphastonie - 7 dni, przy czym trwała zabójczo krótko (4 dni) i o dziwo dzisiaj w 5 dniu wszystko wskazuje na owulację (potwierdze to około 27 grudnia) - jesli tak to szaleństwo hormonów właśnie trwa.

EDIT:

p.s. Dokładnie tak, jak zakładałam. [dodaję 27.12]
jonka6
Witam ja zaczełam brać duphaston w 6 tc a w 9tc niestety straciłam swojego maluszka....@ dostałam dokladnie po 3 tygodniach i byla tak jak zawsze "normalna" czyli nie za obfita i nie za słaba, teraz @ spoznia mi tydzien, robilam test i niestety wyszła tylko jedna kreseczka, ale nie trace nadzieji bo czuje sie tak jak wtedy kiedy bylam w ciazy, w czwartek ide do lekarza wiec moze sie cos wyjasni,życze II kreseczek powodzenia
Lila25
Leni?? Tak bardzo mi przykro icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif Tak mocno Ci wspolczuje icon_sad.gificon_sad.gif rycze.gif Jak moge Ci pomoc?, Boziu no!! icon_sad.gif
żabol22
U mnie @ przyszedł po odstawieniu Duphastonu po 16 dniach
sanita
Hej dziewczyny:)
Wkońcu znalazlam forum na ktorym jest multom informacji na dreczace mnie pytania.
Ale najpierw o sobie.
Mam na imie Kasia od 1,5 roku staramy sie z mezem o dzidzie. Njpierw problem tkwil we mnie za wysoka prolaktyna na ktory dostalam bromergon. Prolaktyna ustawiona, maz mial zrobic badania nie robi ich od listopada i juz nie mam sil go prosic i blagac.
Ze mna jest wszystko w porzadku bylam w tym miesiacu na usg najpierw uroslo piekne jajo potem ladnie peklo, gdyby Pani dr mila wyniki meza dala by mi magiczna tabletke i juz bym byla w ciazy.
Dala mi duphaston od 16 dnia przez dziesiec dni, wczoraj skonczylam, dzis powinna być @ ale jej nie ma i mam nadzieje ze nie bedzie.
Robilam test w pt czyli trzy dni temu byl negatywny, ale sie pocieszam ze te robione przed okresem sa malo wiarygodne i chce odczekac ale panicznie sie boje robic drugi, ze sie ZNOWU ROZCZARUJE:(
Okres mialam 27 04 owulacje w 13 dc, 15 jajo peklo wg usg i ginekolog kazala nam sie bzyknac.
Dla nadzieji bzyknelismy sie jeszcze 17 dc.
Temperature mierze od pol roku, cykle mam dwu fazowe aktualnie temp 36,7 od 8 dni, nie spada.
cykle mam 16,27 dniowe ale czesciej 26.
Korci mnie test, a drugiej strony nie chce sie znowu dolowac jak zobacze jedna kreche:(
Jak teraz sie nie udalo to meza wypycham na badanie, albo koncze z mierzeniem temp i tabletkami, bo czasem mam juz dosc liczenia, itp
Ja chce miec juz fasolke w brzuszku, to nie fer ze jak sie bardzo chce to nie ma, a ci co nie chca maja...
Jak ktos moze mi odpisac i popatrzec na moje wyniki bede wdzieczna.
Chce zostac szczesliwa i szalona mama:)
z gory dzieki za odpowiedz
pozdrawiam
żabol22
Uderz do nas na wątek STARAŃ CZESC XIII icon_biggrin.gif zapraszamy i na pewno dziewczyny Ciebie wesprą - ba takie juz jesteśmy icon_smile.gif
inka-24
Sanita, jeżeli wiesz że u ciebie wszystko ok to wysyłaj męża na badania...
U nas też były kłótnie i spory i w kncu jak je zrobił okazało się że jest kiepsko, nawet bardzo...
Nic inego tylko klinika leczenia niepłodności.
Ja tez mialam problem z PRL i juz jest OK.

WYSYŁAJ męża i wszystko bedzie jasne
A "magicznych tabletek" nie ma 08.gif
karolka109
Powiedzcie mi dziewczyny czy ten duphaston bieze sie na recepte czy nie????
sanita
Hej Karolciu:)
Tak duphaston dostaje sie na receptę.


sanita
Inka-21

Ja juz na przeróżne sposoby prosze meza o badania i mam naprawde tego dosyc:(
Na siłe nic nie zdzialam, dobrocia tez nie narazie sie wyluzowalam i wogole o tym nie rozmawiam.
Bo wkurza go ze kazdy w domu - Krzysiu kiedy idziesz na badania.
On tego unika od 8 mcy! A od 1,5 roku probujemy
Twierdzi ze dzwonil 3 razy przez 8 mcy waw, ale ze albo lekarz nie odbieral, albo nie mial czasu gadac.
Ja juz naprawde mam mego dola dlatego nawet nie wchodzialm dlugo na to forum, bo nikt nie potrafi mi pomoc w namowie meza na badania.
On nie rozumie jakie to dla mnie wazne, jak widze kobiety w ciazy, albo z wozkiem to plakac mi sie chce. On twierdzi ze chce dziecka ale gdyby tak naprawde mocno tego pragnal to w pazdzierniku by zalatwil lekarza:(
Nie wiem naprawde co robic?
Jak ja go umowqie to sie wscieknie i tak zle i tak nie dobrze
Zrospaczona Kasia
karolka109
ale naprawde ten środek pomaga w zajsciu w ciąze tak jak to wszyscy chwala????



sanita
Hej Karolka
Czy pomaga nie wiem boire go od pazdziernika 2007 ale jakos w ciazy nie jestem, natomiast jesli chodzi Ci o zbicie to zbija prolaktyne elegancko:)
pozdrawiam
basia84
Cześć, jestem tu nowa i mam taki mały problem. zaczne od początku. Z mezem chcemy mieć dzidzie ale wykryto u mnie zespół policystycznych jajników, więc poszłam od razu do specjalisty. Przepisała mi Clo i Duphaston. Clo miałam brać od 4 do 8 dc, od 9 do 15 mielismy starać się o dzidzie natomiast od 16 do 25 miałam brać duphaston. Okres miałam dostac niby 2-3 dni po odstawieniu. I do tej pory nic (spóźnia mi się 5 dni). Pani dr powiedziała że jak bede w ciazy to po duphastonie nie dotane okresu i żeby odczekać 2 tygodnie i zrobić test. Ja test zrobiłam wczesniej z ciekawości. Wyszły dwie kreski z czego jedna troche słabsza. A tak w ogóle slyszałam że duphaston oszukuje testy. Nie wiem co ja mam teraz mysleć. Dzisiaj zrobiłam bete ale wyniki będe miała dopiero w środe. Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie. prosze o pomoć i odp. Pozdrawiam gorąco
żabol22
CYTAT(basia84 @ Fri, 08 Aug 2008 - 18:24) *
Cześć, jestem tu nowa i mam taki mały problem. zaczne od początku. Z mezem chcemy mieć dzidzie ale wykryto u mnie zespół policystycznych jajników, więc poszłam od razu do specjalisty. Przepisała mi Clo i Duphaston. Clo miałam brać od 4 do 8 dc, od 9 do 15 mielismy starać się o dzidzie natomiast od 16 do 25 miałam brać duphaston. Okres miałam dostac niby 2-3 dni po odstawieniu. I do tej pory nic (spóźnia mi się 5 dni). Pani dr powiedziała że jak bede w ciazy to po duphastonie nie dotane okresu i żeby odczekać 2 tygodnie i zrobić test. Ja test zrobiłam wczesniej z ciekawości. Wyszły dwie kreski z czego jedna troche słabsza. A tak w ogóle slyszałam że duphaston oszukuje testy. Nie wiem co ja mam teraz mysleć. Dzisiaj zrobiłam bete ale wyniki będe miała dopiero w środe. Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie. prosze o pomoć i odp. Pozdrawiam gorąco


Basiu ja Tobie cicho gartuluję icon_smile.gif Ja też mam podejrzenia tej choroby i mam nadzieję ze szybko nam sie uda takze icon_smile.gif
XX rh+
Ja dostalam okres w trakcie brania duphastonu po 14 dniach. Moja 3 faza jest krotsza a lekarka powiedziala, ze dufaston ja przedluzy o 2 dni. Tylko, ze okres mialam bardziej bolesny, mocny i trwal 7 dni, jak nigdy.

Aaaa nie slyszlaam , zeby duphaston wplywal na testy ciazowe. Trzeba byc dobrej mysli, gratuluje serdecznie:)))) dbaj o siebie:)))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.