To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

eleganckie/prestiżowe miejsce na spotkanie...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Dziewczyny, Łódź tradycyjnie sprawia hotelowe problemy... Poszukuję bardzo eleganckiego i prestiżowego miejsca na biznesowe spotkanie dla ok. 10 osób.

Musi to być wyłączona, oddzielna sala - w hotelu, w resturacji, w ośrodku konferencyjnym, na parafii, gdziekolwiek gdzie będzie ładnie:) Pomożecie...?

dzięki!
ewita 77
Hotel "Ambasador" na ul. Kosynierów Gdyńskich....nad stawami Jana.
Polecam z usłyszenia nie z własnych doświadczeń.
Pozdr.
aluc
https://www.nowa-gdynia.pl/start.htm
zilka
CYTAT(aluc @ czw, 27 wrz 2007 - 21:01) *


To znamy ale to nie jest ani eleganckie ani prestiżowe 08.gif Ja szukam czegoś w rodzaju hotelu La Regina w Warszawie albo Copernicusa czy Starego w Krakowie...

Macie coś jeszcze...?
zilka
CYTAT(ewita 77 @ czw, 27 wrz 2007 - 20:29) *
Hotel "Ambasador" na ul. Kosynierów Gdyńskich....nad stawami Jana.


Dzięki, tego nie znałam. Aczkolwiek też z jedna gwiazda za mało icon_sad.gif
myszowata
Szkoda tej gwiazdki bo Ambasador jest na prawdę oki - dobre jedzenie, ładne wnętrza, zaplecze konferencyjne, łatwy dojazd, fajny hotel... wiem bo urządzałam tam przyjęcie weselne icon_smile.gif bez małych wpadek się nie obyło ale poziom zachowali icon_smile.gif

Nic innego mi do głowy nie wpada 32.gif
malinowa i Malina
Likusów w Łodzi nie ma a Tobie się coś takiego jak Stary czy Coperniocus marzy. Musi być Łódź?
zilka
CYTAT(malinowa i Malina @ śro, 03 paź 2007 - 02:44) *
Likusów w Łodzi nie ma a Tobie się coś takiego jak Stary czy Coperniocus marzy. Musi być Łódź?


Spoko, spoko. Kraków też będzie, właśnie hotel Starty 03.gif

Na razie w Łodzi stanęło na l’ECRU w Manufakturze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.