To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ściany w moim przedpokoju

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
która oddzielać będzie dół wyklejony ciemniejszą tapetą od pomalowanej jasną farbą góry. Listwa ma być dekoracyjna-taka z hm wyżłobieniami??
Oglądaliśmy coś takiego ostatnio w castoramie-drewnianych (które chcieliśmy pomalować na jasno) nie mają... Mają natomiast STYROPIANOWE .
Czy to sie sprawdzi? Jak myślicie?? Czy to po pierwsze:
przyjmie farbÄ™ akrylowÄ… (takÄ… do scian wewn)
i jak ta styropinowatosć będzie na codzień się objawiać?

Listwy ze styropianu castorama proponuje jako listwy przysufitowe (mozna tez styropianowe stiuki zakupic icon_wink.gif i inne takie maszkaronki na przyład...)
agarad
mamajul, ja mam taka listwę "oddzielającą" icon_wink.gif ale nie jest to styropian, jest to twardsze, można chyba malować (nie wiem bo nie malowaliśmy) ale podpytam męża dokładnie z czego toto jest i jak się nazywa, ale dopiero wieczorkiem lub jutro icon_smile.gif. Wiem, że nie było to do dostania w hipermarketach budowlanych, my zamawialiśmy na "małej bartyckiej".
mamajul
a masz mozliwosc wrzucenia zdjecia?
agarad
jutro zrobię , będzie lepsze światło w ciągu dnia icon_smile.gif
iwo1
Ja styropianu nie znoszę,przykleiłabym listwę drewnianą a jeszcze lepiej zleciłabym wymurowane żeby była róznica.
W poprzednim mieszkanku jeden miałam pomalowany przedpokój na bordowo,na wysokości oczu miałam wymalowany ciemnozielony pasek a na nim wałeczek z bordowymi tulipanami
I
agarad
oj ciężko mi było zrobić dobre zdjęcie ale co nieco chyba widać icon_wink.gif:





mamajul
agrada-dziękuję icon_smile.gif. O tego typu lisstwę nam chodzi icon_smile.gif.
Gdzie na tej baryckiej jej szukac???

pzdr
m.
agarad
mamajul my kupiliśmy te listwy na tzw. "małej bartyckiej" icon_smile.gif

Jest to Centrum Handlowe Budownictwa na gen. Niedzielskiego "Żywiciela", wjazd od ul. Kochanowskiego, niestety nie pamiętam numeru pawilonu, ale podpytam jeszcze męża icon_smile.gif
mamajul
Dziękuję icon_smile.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.