To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co kupić dla malucha przed jego narodzinami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiaczek20
Proszę podpowiedzcie mi co kupić . mam łóżeczko , fotelik do auta , ubranka , kocyki , wiem że muszę kupić pieluszki , chusteczki nawilżone i co jeszcze? blagam.gif
Ariannae
Ja przed narodzinami dziecka kupiłam:
becik (rożek) Przydaje sie w szpitalu i w domu gdy dziecko jest tycie,
wanienkę, ręczniki, mydełko, krem ochronny (Bambino dla mojego synka jest sto razy lepszy niż np. Sudocrem!),
przewijak (zakładany na łóżko, ale tylko raz przewinęłam dziecko tak wysoko, teraz przewijak stoi na podłodze), materac do łóżeczka, posciel, ubranka,pieluchy kilka tetrowych i jednorazowe, chusteczki nawilżone, pościel do wózka, szczoteczkę do włosów dla bobasa, oliwkę (tez bambino), laktator i .... o rety co za skleroza!
Wózek kupili dziadkowie dopiero po narodzinach, butelki, smoczki kupiłam duzo później, bo nie były potrzebne.

Gdy sobie przypomnę co jeszcze kupiłam przed porodem to dopiszę!
Ariannae
aha, jeszcze kupiłam nozyczki do paznokci dla niemowląt oraz podkłady na przewijak
gosiaczek20
dzięki wielkie za odpowiedz przytul.gif . jak jeszcze coś potrzebuje kupić to piszcie na bieżąco będę sprawdzać czy coś jeszcze jest dopisane .
konto_usunięte
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0


tutaj dużo porad.
jest wyszukiwarka, wiele można ciekawego znaleźć w temacie wyprawek 08.gif
gosiaczek20
dzięki wielkie za link , przydał się . Znalazłam już wszystko co mnie interesowało . To dzięki wam dziewczyny mogę jechać na zakupy , wielka buzka dla was . Pozdrawiam icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.