To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Debiut

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Milunia
Wojtek za kilka dni skończy 3 latka i w prima aprilis zadebiutował w roli przedszkolaka. Do tej pory opiekę nad nim sprawował dziadek, który jest w jego życiu osobą najważniejszą: najlepszym opiekunem, kumplem i idolem, jednak nie zastąpi grupy rówieśników. Wojtek jest przesadnie towarzyski, na widok innych dzieci dostaje białej gorączki, szuka kontaktu nie bacząc na to co się dookoła dzieje. To był główny powód oddania go do przedszkola.
Jestem w tej komfortowej sytuacji, że pracuję w przedszkolu i mogę dyskretnie podglądać zachowanie się mojego dziecka w grupie i wysłuchać od koleżanek relacji z przebiegu niektórych wydarzeń. Mam swoją grupę, Wojtkowi staram się nie rzucać w oczy i przychodzę po niego dopiero po skończonej pracy. Wtedy właśnie przechodzę horror, bo mały nie chce iść do domu, zaczyna wrzeszczeć, uciekać, a ja muszę "robić" niepłatne nadgodziny...
Pozdrawiamy wszystkich przedszkolaków - tych odważnych, a zwłaszcza tych trochę przestraszonych.
mariajolanta
icon_razz.gif Witam!
Nasza Magda ma za sobą "maleńki" debiut icon_lol.gif W każdą środę maszeruje do przedszkola na 3 godziny. Sroda to dzień adaptacyjny dla przyszłych przedszkolaków. icon_twisted.gif Magdula jak narazie bardzo chętnie tam chodzi, świetnie się bawi z dziećmi....niestety bardzo niechętnie wychodzi icon_razz.gif
Chciałabym żeby tak było w sierpniu bo właśnie od 1 sierpnia nasza córeczka rozpoczyna przedszkolną edukację icon_wink.gif

Pozdrawiam
Milunia
Powodzenia! icon_razz.gif Niech Magdulka od września wystartuje z takim zapałem i ochotą, z jakim zdarza się to we środy... icon_biggrin.gif
Milunia
icon_redface.gif od sierpnia... icon_redface.gif
Ali
Moja Kamilka "zadebiutuje" we wrześniu, nie ma jeszcze żadnych doświadczeń przedszkolnych. Trochę się martwię, jak sobie poradzi, jest strasznym niejadkiem. Ma 3,5 roku i niestety przeważnie ją karmię, żeby cokolwiek zjadła. Nie wiem jak to będzie w przedszkolu. icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.