To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dla wlosow typu sianko polecam...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
Odkrylam calkiem niedawno szampon z ozdywka Pantene Pro - V lsniacy kolor. Przetestowalam juz cale mnostwo roznych szmponow do wlosow i z zadnego nie bylam tak zadowolona jak z tego. Wlosy mam cienkie i niby krecona ale raczej siano z przesuszonymi koncowkami. Po tym szmponie wlosy sie pieknie kreca, sprawiaja wrazenie gestych i super blyszcza. Kupilam ogromna butle za niewiele ponad 12 zl. super.
justapl
też używam i zadowolona jestem
Macio
i jeszcze super głęboka regeneracja czy jakoś tak. Również plecam
Anusiaa1
Ja też tego używam i jestem bardzo zadowolona. W połączeniu z odpowiednimi witaminami daje niesamowite efekty. Od dawna interesuję się kosmetologia i nawet zasatnawiam się nad nauką we Wrocławiu w szkole kosmetycznej www.wizaz.wroc.pl. Szkoła wizażu to od zawsze byla moim marzeniem icon_smile.gif
flo
jak ten szampon pantene wyglada>??? tzn kolor?? taki zlotawy czy jak??? qrczaki mam krecone wlosy, ale wysuszone sianowate i nie moge dobrac szamponu a jak dobiore to mi skore natluszcza icon_sad.gif
lena77
https://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/images/pan_lk_s.jpg
kolor szmponu jest bialy, perlowy
Guciowa
zakupiłam tylko zapomniałam który dokładnie i kupiłam pantin pro-v gęste włosy też super icon_wink.gif

aha i jeszcze fajne włosy mam po nivea do blondu naprawdę robią się pasemka ma włosach icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.