To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Brak okresu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

martyna1
w czerwcu usunęłam spirale i w lipcu brałam tabletki yasminelle i nie zrobiłam przerwy aby przesunąć okres w sierpniu.Po zażyciu 2 opakowań bez przerwy miałam normalny okres w 3 dniu po odstawieniu. Dalej nie brałam już tabletek. Używaliśmy z mężem prezerwatyw, okres spóznia mi się 3 dzień. Czy któraś z Was tak miała? Dodam że od kilku dni bolą mnie piersi i brzuch a właściwie dół brzucha tak jak przed okresem. Chyba nie jestem w ciąży co? Żadnych objawów ciążowych nie zauważyłam.
czarna!
mysle ze dla Twojego spokoju mozesz zrobic sobie tescik ciazowy, ale skoro okres spoznia ci sie dopiero 3 dni po odstawieniu pigulek to okres moze pojawic sie kilka dni pozniej niz normalnie w koncu cialo musi przystosowac sie na nowo:)
martyna1
Robiłam 2 testy, ostatni wczoraj a dziś dostałam okres. Ale brzuch mam napuchnięty jak balon wyglądam jak w 7 mcu ciąży conajmniej
iwo1
Martyna ja myślę sobie że powinnaś iść do lekarza,nawet jeśli wszystko jest w porządku to Ty tylko się uspokoisz.
Nie martw się na zapas...to moja specjalność
Iwo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.