To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jesienne ciężarówki :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anulkamamulka
[b]Witam,

czy są tu jakieś mamy oczekujące wkrótce na dzidziusia? Sama jestem w 36 tc..... chciałabym powymieniać się w miarę aktualnymi informacjiami o szpitalach, położnych, samopoczuciu etc. 08.gif [/b
]
Monika ww
Aniu, serdecznie Ci gratulujÄ™ przytul.gif i odezwij siÄ™ czasem na grudniu 2004 08.gif
Esther@
Aniu, ja również bardzo sie cieszę i gratuluję serdecznie icon_smile.gif Śliczne imię wybraliście dla córeczki icon_wink.gif
anulkamamulka
Ale mnie zeście tu przydybały!!! No no.... jesteście lepsze niż CBŚ IV-tej RP! 04.gif

Z tego co pamiętam to chyba Ty Esther, miałaś małą Zosię - tak? Czy się mylę?

Perzyznam Wam się że w zasadzie od wczesnego niemowlęctwa Bartka aż do teraz byłam generalnie nieaktywna na Forum, więc wybaczciie moją absencję icon_smile.gif Od następnego tygodnia będe już miała znaczne "luzy" , zacznę powoli przygotoweywac się na powitanie Malutkiej i wtedy na pewno zapukam na 2004 icon_smile.gif
daisy1980
ja sie przylacze, Jestem w 22 tc i bardzo chetnie porozmawiam sobie z Wami 06.gif
anulkamamulka
Hej daisy icon_smile.gif

No to jeszcze troszkę czasu Ci zostało...to pierwszy dzidziuś? Gdzie zamierzasz rodzić?
daisy1980
Witam
tak to Moj pierwszy dzidzius, a zamierzam rodzic tu, gdzie mieszkam czyli w Trzebnicy:)
anuÅ›
Oooo Anulko - serdeczne gratulcje!
A jak siostrzyczka Bartusia będzie miała na imię? Przyłączam się do postulatu dziewczyn - zajrzyj czasem do naszego wątku - grudniowo2004-styczniowego2005.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.