To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

OPEL ASTRA COMBI CZY VECTRA COMBI?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mazia
Dziewczyny i wasi mężczyźni... proszę wypowiedzccie się co do różnic miedzy astrą combi a vectrą combi. Ja na motoryzacji znam się w stopniu zerowym i chciałabym żeby ktoś kto ma jakieś o tym pojęcie wytłumaczył mi to tak jak pastuch krowie 08.gif
Jakie są różnice między tymi autami: mam wrażenie że jednak na naszym rynku cześciej spotyka się astry combi ale może się mylę-jaki moze być tego powód icon_neutral.gif
irminka2
Cena.Vectra to już odrobinę wyższa półka.

Irmina
użytkownik usunięty
Dokładnie vectra jest przede wszystkim samochodem o klasę wyżej niż astra. Ciężko porównywać.
Chodzi o nowe samochody, czy używane? Jaki rocznik? Podaj więcej szczegółów
mazia
CYTAT(jully @ sob, 06 paź 2007 - 14:42) *
Dokładnie vectra jest przede wszystkim samochodem o klasę wyżej niż astra. Ciężko porównywać.
Chodzi o nowe samochody, czy używane? Jaki rocznik? Podaj więcej szczegółów

mazia


Jully pytam czysto teoretycznia chociaż pewnie w grę wchodziłoby auto używane z lat 1999-2000.Tyle narazie...
yellow
mazia my jezdzimy 10-cio letnia asterka combi, silnik 1,4 i nie narzekamy - samochodzik bardzo ekonomiczny i pakowny. Póki co rdza go nie żre. Czesci tanie i łatwo zdobywalne. Po zakupie wymienilismy rozrząd.
AnkaSkikanka
Astra, to kompakt (klasa C). Vectra, to klasa D. Główna różnica od razu widoczna, to ilość miejsca w środku. Astra ma dość mały roztaw osi i jest w niej po prostu ciasnawo (nawet, jak na klasę C). Vectra z tamtych lat okrętem też nie jest, ale miejsca jest wyraźnie więcej. Z powodu gabarytów i zawieszenia przyjemniej jeździ się Vectrą. Za Astrą przemawiać może tylko ekonomia - jest tańsza, z racji mniejszej masy mniej pali itp. Części łatwo osiągalne do obydwu modeli.
OLA77
marianka no rzecz prosta- vectra droższa! czyżbym o czymś nie wiedziała?!
margot26
miałam astrę kombi 1,6 benzyna (1997), a teraz jeżdżę Vectrą kombi 2,2 TDi (2000). Wnioski: Astrą łatwiej zaparkować, bo mniejsza, ale za nic nie zamienilambym vectry - mało pali i szybko jeździ i ma więcej miejsca w środku.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.