To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

psycholog

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

.kasiula.
no własnie jak w temacie, czy do psychologa potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego?
domi
Prywatnie nie jest potrzebne 06.gif . Natomiast na NFZ jest ale nie wiem czy lekarz rodzinny jest upoważniony, znaczy ma podstawy do wystawienia takiego skierowania? Napewno jest upowazniony psychiatra.
KM
Wydaje mi się, że skierowanie to tylko do lekarza specjalisty można dostać-psycholog to nie lekarz.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(domi @ pon, 08 paź 2007 - 20:54) *
Natomiast na NFZ jest ale nie wiem czy lekarz rodzinny jest upoważniony, znaczy ma podstawy do wystawienia takiego skierowania? Napewno jest upowazniony psychiatra.


A to już paranoja by była. Nie wierzę.

Jakiś czas temu, kiedy się dowiadywałam - skierowanie nie było potrzebne.

Z
mamajul
w naszej panstwowej przychodni wisi ogłoszenie ze psych przyjmuje w godz... i nie trzeba skierowania
Meganka.
Nam skierowanie wystawiła lekarka rodzinna.
Pysio
nie trzeba skierowania
domi
U nas trzeba skierowanie, bez skierowania to tylko za pieniadze.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(domi @ wto, 09 paź 2007 - 22:29) *
U nas trzeba skierowanie, bez skierowania to tylko za pieniadze.



Domi, jesteś pewna? Ale z całą pewnością można to skierowanie od rodzinnego. Bo przecież nie od psychiatry, tak jak piszesz powyżej. To byłby absurd.

Z
domi
Jestem pewna bo sie pytałam. Chyba, ze już nie ma mozliwości z powodu limitów czy tam innych pierdół icon_rolleyes.gif , a nie powiedzieli mi tego. Od kogo jeszcze poza psychiatrą to ja nie wiem. Tego się nie dowiadywałam.
Sun
Na fundusz skierowanie potrzebne jest na 100%. Nie potrzeba do psychiatry.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.