To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Klocki -Sluban,Brick

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mika
któraś z Was ma takie klocki?
sprzedawca deklaruje,że są takie jak Lego tylko bez logo,że do lego pasują
a cena w stosunku do firmowych baaardzo konkurencyjna
podobno Brick nie są najgorsze ,ale czy ktoś słyszał o Sluban?
strona sprzedawcy
Truśka
Brick - mieliśmy do czynienia. Bardzo kiepsko się łączą między sobą ( z Lego nie próbowaliśmy) przez to trudno jest coś zbudować trwałego. Do tego w naszych zestawach sporo klocków się połamało.
Meganka.
Mika, mój synek ma sporo zestawów slubana. Są bardzo fajne, jakoś nigdy z mężem nie narzekaja na łączenie z lego.

Nie polecam klocków ligao.
Mika
Meganka -a jak z trwałością Slubana?
Napisałam do 2 osób które kupiły Brick`a -jedna chwaliła,druga narzekała tak jak Truśka

o ligao też myślałam,ale jak odradzasz to nie zawracam sobie nimi głowy
za to w tych Sluban fajne zestawy sÄ… wink.gif
Meganka.
Mika, wg mnie to sa dobre klocki. Nie łamią się przy byle budowaniu. Pierwsze dostał z 1,5 roku temu i nadal ma w normalnym stanie.
Brick ma jeden czy dwa zestawy i raczej mało sie nimi bawi.

A policyjne i formuła sa fajne icon_smile.gif
Mika
no właśnie na tę formułę Kubicy Jasiek mnie naciąga wink.gif
jak szaleć to szaleć -zamawiam
tak czy siak profilaktycznie idą juz do nas 2 zestawy lego na gwiazdkę gdyby się te "nie firmowe" nie sprawdziły wink.gif
Mafia
CYTAT(Mika @ pon, 15 paź 2007 - 17:22) *
tak czy siak profilaktycznie idą juz do nas 2 zestawy lego na gwiazdkę gdyby się te "nie firmowe" nie sprawdziły wink.gif



Czy kupujesz na allegro czy w sklepie netiwym może? Zdradzisz gdzie, bo szukam tańszej opcji.
Mika
kupiłam na allegro u tego scoobi
chyba u niego jest najtaniej
Mika
zdajÄ™ relacjÄ™ wink.gif
klocki doszły,kopia lego z może trochę innym odcieniem kolorów klocków
ludziki i inne pierdółki takie same jak w Lego
byłam mile zaskoczona
Sluban-polecam
Jasiek sobie wink.gif kupił Sluban 5500 - F1 Grand Prix
cena w stosunku do firmowych baaardzo konkurencyjna
FajnaMama
Z doświadczenia wiem, że lepiej jednak kupować komplety klocków z tej samej firmy. Potem może być problem z ich łączeniem.
muppet
Ja chcę kupić dzieciakom dwa komplety tych klocków: https://www.urwis.pl/klocki/klocki-banbao . Myślicie, że to będzie dobry wybór? Koleżanka mi kiedyś o nich mówiła, ale zapomniałam sprawdzić je u niej "na żywo".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.