To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dziwne uczulenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sara2006
moja coreczka miala miala pobierana krew czy jest uczulona na mleko krowie wyszlo jej ze ma alergie ale w malutkim stopniu tzn. 0,129
lekarka powiedziala ze to jest malo prawdoopodobne zby ja mleko uczulało
i daje jej mleko bebiko 3 bananowe
i załważyłam ze jeszcze przed tym dawaniem bebika wyszlo jej take cos ze ma na raczce plamke
ta plamka wyglada tak jak by sie pokrzywa poparzyla i to jest okrągłe i taka sama ma tez na czole
czy wiecie od czego to jest ??
moze wasze dzieci tez takie cos mialy ??
odpiszcie prosze


ps. albo jak ktoś wie jak wkleić zdjęcie to wkleję tą plamke z raczki
sara2006
oczywiscie dodam to ze miala juz uczulenia ale to nie wygladalo to tak brzydko jak to teraz
sara2006
zaraz podam stronke ze zdjeciem jak wyglada to uczulenie
magda208
Sara to azs.jezeli chcesz rady kazde mleko w proszku potrafi uczulic moj Kaspian jest uczulony na wszystkie bez wyjatku takze mleka nie je.U ciebie moze jeszcze nie jest za pozno na kozie.Ja bym ci radzila porade i A ciesielskiej najpierw jednak radze zakup i przeczytanie ksiazek "filozofia zyciaa"i "Filozofie zdrowia".Kobieta ma bardzo kontrowersyjne metody w stosunku do dzisiejszych norm zywieniowych niemowlat ale wierz mi ja chodzilam od lekarza do lekarza i nic nie dzialalo i bylo coraz gorzej a teraz juz prawie mam zdrowe dziecko.Moj maly mial cale cialo takie jak twoje dziecie raczke a tez zaczynalo sie niewinnie.Mleko bananowe ...banany sa dobre dla ludzi ktorzy mieszkaja w kraju gdzie rosna one w naturze nie dla polakow a napewno nie dla dzidziusiow.Widze ze dajesz juz 3 wiec dziecko nie jest malenkie.Mysle ze ta dietka je wyleczysz.
Pozdrawiam.
magda208
Sara to azs.jezeli chcesz rady kazde mleko w proszku potrafi uczulic moj Kaspian jest uczulony na wszystkie bez wyjatku takze mleka nie je.U ciebie moze jeszcze nie jest za pozno na kozie.Ja bym ci radzila porade i A ciesielskiej najpierw jednak radze zakup i przeczytanie ksiazek "filozofia zyciaa"i "Filozofie zdrowia".Kobieta ma bardzo kontrowersyjne metody w stosunku do dzisiejszych norm zywieniowych niemowlat ale wierz mi ja chodzilam od lekarza do lekarza i nic nie dzialalo i bylo coraz gorzej a teraz juz prawie mam zdrowe dziecko.Moj maly mial cale cialo takie jak twoje dziecie raczke a tez zaczynalo sie niewinnie.Mleko bananowe ...banany sa dobre dla ludzi ktorzy mieszkaja w kraju gdzie rosna one w naturze nie dla polakow a napewno nie dla dzidziusiow.Widze ze dajesz juz 3 wiec dziecko nie jest malenkie.Mysle ze ta dietka je wyleczysz.
Pozdrawiam.
Jakbys miala jakies pytania znajdziesz mnie na grudniu 2006.
Klucha
podobne zmiany tylko na nogach moje dziecko miało mo modyfikowanym nestle, a ze to były nasze pierwsze objawy jakiejkolwiek alergii to głupia najpierw pomyślałam że komary ja pogryzły. A dziecko rozdrapało to tak że wylądowałam u lekarza i dowiedziałm sie ze to zmiany alergiczne
A testy miala robione swego czasu skórne i nic nie wyszło,
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.