To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ortopeda traumatolog z Torunia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Meggi
Tak jak w temacie, który po namysle zmieniłam icon_wink.gif

właśnie dosżłam, ze tu potrzebny będzie ortopeda traumatolog 13.gif
traumatologia to zajmująca się leczeniem operacyjnym kości, stawów, więzadeł, a pośrednio także mięśni i ścięgien dotkniętych urazami.

Mąż rok temu w niezbyt ciekawych okolicznościach złamał nogę w kostce obustronnie, zerwane więzadła. Niedawno dopiero wyciagnęli mu całe żelastwo 8 z 9 śrub ( jedną wyciagnęli zimą ) i balchę.
Noga w kostce wygląda nadal nieciekawie jest ciągle opuchnięta do tego zaczyna go boleć , ja wiem, ze takie rzeczy mogą być normalne, ale i tak nie podoba mi się to.
Jania
Meggi chirurga żadnego polecić nie mogę bo nie miałam z nimi do czynienia na szczęście, ale zastanawiam się czy może nie lepiej byłoby udać sie do ortopedy? Miałam do czynienia z dr Paczesnym, który przyjmuje w Citomedzie na Skłodowskiej prywatnie też, jest młody, ale na pewnoe dobrze jest dobrym fachowcem. Byłam u niego ze swoim nadgarskiem, robił mi blokade pod usg i poleciła mi go moja lekarz reumatolog, kilku moich znajomych też u niego było z innymi dolegliwościami. Może on by coś doradził.
Meggi
Ania dzięki, rzeczywiście masz rację chyba ortopeda bardziej tu pomoże 13.gif , zaraz poszukam czegos w necie, ale nadal czekam na takich z polecenia icon_wink.gif
Meggi
No i właśnie dosżłam, ze tu potrzebny będzie ortopeda traumatolog 13.gif
traumatologia to zajmująca się leczeniem operacyjnym kości, stawów, więzadeł, a pośrednio także mięśni i ścięgien dotkniętych urazami.

Mąż rok temu w niezbyt ciekawych okolicznościach złamał nogę w kostce obustronnie, zerwane więzadła. Niedawno dopiero wyciagnęli mu całe żelastwo 8 z 9 śrub ( jedną wyciagnęli zimą ) i balchę.
Noga w kostce wygląda nadal nieciekawie jest ciągle opuchnięta do tego zaczyna go boleć , ja wiem, ze takie rzeczy mogą być normalne, ale i tak nie podoba mi się to.
Jania
ja moge jedynie polecic tego Paczesnego, nr telofonu nie moge znaleźć. musiałabyś zadzwonic do citomedu na skłodowskiej do rejestracji i powiedzieć, że chcesz prywatnie do niego, bodajże w piatki przyjmuje prywatnie. wizyta kosztuje cos ok 70zł, jesli z usg to 90zł a blokada kosztuje 30 zł. w pracy popytam o traumatologa, kiedys koleżanka mi wspominała o takim specjaliście, z tym, ze nie miała do niego namiarów.
Meggi
Ania byłoby super jakbyś zapytała, do Paczesnego to bez problemu znajdę numer jakby co icon_wink.gif
Jania
meggi niestety zbyt wielu szczegołów niemoge podac jesli chodzi o traumatologa, bo to znajoma koleżanki już dawno do niego chodził i koleżanka nie jest pewna nazwiska tego lekarza, prawdopodobnie kozieło sie nazywał i przyjmował gdzies na bydgoskim 41.gif
a jak noga męża? poprawiło sie już cosik?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.