To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzien dobry! Ja stara - nowa. ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gosia1
No wynioslam sie z Kielc. Od niespelna miesiaca mieszkam w Rzeszowie. I czuje sie nieco samotnie. Wiecie - mieszkam sama, bo dzieci zostaly w Kielcach. Nie mam tu zadnych znajomych ani tym bardziej przyjaciol. Slowem - heeeeeelp!! icon_wink.gif

Pozdrawiam cieplutko!
Kocurek
Witaj, Gosiu, gdzie mieszkasz? (w którym rejonie Rzeszowa?)
Gosia1
CYTAT(Kocurek @ wto, 23 paź 2007 - 00:19) *
Witaj, Gosiu, gdzie mieszkasz? (w którym rejonie Rzeszowa?)



Hej Kocurku. Mieszkam niemalze w centrum, przy ul. Lenartowicza (odnoga Hetmańskiej). icon_smile.gif

Pozdr.
Kocurek
No to możesz w pełni korzystać z uroków Rzeszowa icon_wink.gif (jeśli takie są, ech, bo ja z tych zapyziałych, co to nigdzie nie wychodzą 08.gif ).
Ja mieszkam kawałek od centrum, wszędzie mi nie po drodze icon_wink.gif co prawda jestem mobilna, ale teraz zimowa stagnacja daje się we znaki.

Byle do wiosny - na rowerze chętnie zwiedzam Rzeszów wieczorową porą icon_smile.gif
Gosia1
Kocurku, ja jestem chyba bardziej zapyziala. icon_wink.gif Ale jesli dorobie sie roweru to bardzo chetnie pojezdze z Toba! Wezmiesz mnie ze soba? icon_smile.gif

A w ogole to zapraszam do siebie. Adzia juz byla. icon_smile.gif Mozemy zrobic sobie wspolne male spotkanie. Co Ty na to?

Pozdr.
Kocurek
CYTAT(Gosia1 @ sob, 03 lis 2007 - 10:36) *
Co Ty na to?

Pozdr.


Jak na lato icon_smile.gif szkopuł jest jeden: ja zawsze z towarzystwem dziecięco - rozwrzeszczanym. Sztuk dwa. Do końca listopada nie mam nawet możliwości zostawić ich z tatusiem.

Gosia1
No problemo Kocurku. Bede tylko musiala schowac mojego kota. icon_wink.gif
Kocurek
CYTAT(Gosia1 @ nie, 04 lis 2007 - 09:16) *
No problemo Kocurku. Bede tylko musiala schowac mojego kota. icon_wink.gif


Gryzie? Czy raczej moje dzieci sa dla niego groźne? icon_wink.gif
Bo wiesz, my też zakoceni icon_wink.gif
Gosia1
Rumcajs jest na etapie rzucania sie na wszystko i wszystkich i gryzienia czego popadnie. icon_mrgreen.gif Ale jest tez jeszcze malutki, wiec musimy chronic i Twoje dzieci i jego. icon_wink.gif

To czekam. icon_smile.gif
Kocurek
Zatem najrozsądniejszą opcją jest: bez ogonów. A wcześniej niż za 2 tygodnie nie dam rady tego zrealizować icon_sad.gif
Sama chętnie dam się pogryźć Rumcajsowi icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.