To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Termometr douszno/doczolowy TS802 SCANEO -opinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aldinka
Witam
Chciałabym kupic ten termometr, ale czy ktos juz go wypróbował? Czy jest faktycznie taki jak go reklamują? tzn szybki , dokładny pomiar? www.dkkmed.com.pl- to strona , z której sie o nim dowiedziałam. Czekam na Wasze opinie czy warto, bo jak wiadomo z tymi termometram to róznie bywa...
Gremi
hej
bylo juz kilka watkow na ten temat wiec poszukaj w wyszukiwarce. Z tego co pamietam to opinie dziewczyn byly dosc przychylne na jego temt. Wiem ze najwiecej osob polecalo Brauna ale cena jest wysoka.
Ja kupilam termometr Microlife - doczolowy (mniej wiecej taki https://www.sklep4u.com/pokaz_produkt.php?idprod=7 ) i jestem zadowolona.
meggie
my mamy ten termometr, rzeczywiscie jest szybki i dosyc dokladny choc nie wiem czy w innych tez tak jest ze czasami pokazuje roznie temp w uchu, moze zalezy to od tego w jaki sposob umiesci sie termometr, nie znam sie na tym ale ogolnie pokazuje dobra tem i jestem zadowolona
Macio
My mamy jest szybki i dokładny i cena przystępna zapłaciłam za niego rok temu ok 100 zł
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.