To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nie chce jesc nutramigenu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sara2006
moja coraczka od roku juz pije nutramigen i od tygodnia nie chce sie go chwycic. co mam robic ???
magda208
sara odstaw.ja gdybym posluchala glosu mojego dziecka i nie wciskala mu tego specyfiku na sile nie byl by tak zakwaszony.
Graszka1
Też mam taki problem 32.gif !Moje dziecko nie chce pić Nutramigenu.Co podawać w zamian???
Sabina
Zależy od wieku. Ale nutramigen jest obrzydliwy, nie dziwię się. Po 4 miesiącu warto się zastanowić nad sinlakiem i zupkami.
SINLAC Nestle. Jest smaczny icon_biggrin.gif

malinowa i Malina
Ostatnio pojawił się Nutramigen o nowym smaku. Na pewno "2" została zmieniona. Adaś, który Nutramigen uwielbia powiedział, że smierdzi zdechłym szczurem. Może to ten powód? Nowy smak jest zaznaczony kokardka czerwoną nad napisem.
Mi
Można do galaretki dodać kilka miarek nutramigenu.
mamuśka81
Młody jakieś 2 miesiące temu się zbuntował i faktycznie w momencie gdy ten nowy smak się pojawił. I zgadzam się z Adasiem , że śmierdzi zdechłym szczurem 29.gif . Miałam podobne skojarzenia. 04.gif .
tysia24
Na temat mleka było tu już kilka wątków, można poszukać... U nas było podobnie, mój synek na to mleko nie chciał nawet patrzeć, a ja zapachu nie cierpiałam 43.gif , tak czy inaczej przeszliśmy na Bebilon Pepti 2 i było jak ręką odjął.
KIKI20
moj syn spasował jak mia 4 miesiące
rudzia789
moj maly ma 15 miesiecy i do dzis ciagnie nutramigen ze smakiem icon_smile.gif sama sie dziwie jak to jest mozliwe bo przy samym robieniu tego mleka troche mi sie unosi icon_smile.gif no ale coz jemu smakuje to najwazniejsze...

a co do jego smaku to podobno cukier i dodanie kruchych ciasteczek pomaga... podobno niweluje ten zapach i smak, nie wiem na ile to prawda bo jak juz wspominalam moj maly nadal je pije ze smakiem wiec nie probowalam jeszcze ale warto sprawdzic...


jowita316
muj mały tez nie chciał pic nutramigenu przestaw na bebilon pepti to jest zamienik nutramigenu
dami10
no nie do końca zamiennik... z tego co się orientuję bebilon pepti zawiera pewną ilość laktozy, natomiast nutramigen nie zawiera jej w ogóle, jest bardziej zhydrolizowany i podobno lepszy dla silnych alergików
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.