To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witamy LUSIE corcie Magdainpoland

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

meggie
Madziu,

cieszymy sie ze malutka juz jest po tej stronie, ogromne gratulacje i zyczymy szybkiego powrotu do domku

Jestem szczesliwa ze mamy dzieciaczki z tego samego roku icon_smile.gif
NIUNKA
Madziu dużo zdrówka dla Twojej nowo narodzonej córeczki, oby nie przysparzała Ci żadnych problemów 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
*sylka*
Madziu wracaj szybciutko do formy
Lusia witaj po tej stronie brzuszka
no i GRATULUJĘ całej rodzince
Aylin
Lusiu witaj na świecie icon_smile.gif

Gratulacje icon_smile.gif
Demoiselle
Magda: gratulacje icon_smile.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
joannabo
Gratulacje!! icon_biggrin.gif
Magduś
Ogromne gratulacje dla całej rodzinki! icon_smile.gif
Ciocia Magda
Gratulacje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
kethry
gratuluję icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Witaj Maleńka!
Magdo, gratuluję icon_smile.gif
do.
Madziu, ogromne gratulacje.
amania
Gratutluję!
Dorott
Cześć

Ja odnośnie imienia, które pojawiło się w temacie wątku i zasiało nieporozumienie 29.gif jeżeli chodzi o imię to nic się nie zmieniło i cały czas jest Luśka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Madzia prosiła, żeby zdementować plotki o Alicji 29.gif To imię wogóle nie wchodzi w grę!
Dorcik1
Ja też dołączam do gratulacji brawo_bis.gif
myszka
Gratulacje, Magda!
meggie
Dorott- zeby nie bylo

dla mnie i za pewne kilku jeszcze innych osob LUSIA to zdrobnienie od ALICJI

dzisiaj slyszalam ze LUSIA to takze LUDMIŁA

ale nie sadze zeby magda dala tak na imie, choc nie bede juz nic mowic 48.gif poprawilam temat- wystarczylo napisac na pw, bo szkoda bylo tu smiecic 29.gif
Tobatka
Wielkie gratulacje raz jeszcze... Jak się czują mama i córka?

Dorott
CYTAT(meggie @ śro, 24 paź 2007 - 13:39) *
- wystarczylo napisac na pw, bo szkoda bylo tu smiecic 29.gif


nie myślałam, że mój post to śmiecenie wątku 32.gif chciałam uściślić...prosiła mnie o to Madzia...a mała ma na imię LAURA a Madzia woła Luśka
Dorott
CYTAT(Tobatka @ śro, 24 paź 2007 - 14:07) *
Wielkie gratulacje raz jeszcze... Jak się czują mama i córka?


Wieści od Madzi: nie jest za dobrze 32.gif Madzia ma tak bolesne skurcze macicy, że zdarza się utrata świadomości...Luśka jest cały czas na noworodkach i przynoszą ją tylko na karmienie...Madzia cały czas leży, przy próbach wstawania pojawiają się problemy z oddychaniem...mała Lusia zaczęła kichać i Madzia martwi się, że to może być jakaś infekcja 32.gif

a teraz część przyjemniejsza..... 06.gif oto mała Lusia 06.gif

mama_oliwki
kurcze to już 10.gif
szantrapa
Dziewczynki wreszcie do Was dotarłam icon_biggrin.gif Chciałam Wam serdecznie podziękowac za wszystkie miłe słowa. Nie bardzo mam mozliwość każdej z osobna więc robię to hurtem w nadziei że się nie obrazicie, dzięki za kciuki, fluidki, smski, telefony i w ogole wszystko. Zdjęcia Luski są na forum zdjęcia...no i to chyba na tyle. mam nadzieję, że mi wybaczycie, że dopiero teraz i tak krótko, ale dnia mi nie starcza dla tych dwóch małych potworniaczków icon_wink.gif
buziaki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.