To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Starań część XI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
agabr
No to prosze piekny, czysty, nowy.b
inka-24




Jest mi niezmiernie przyjemnie poprowadzić już XI część staraczkowego wątku jako nowa gospodyni.
Wątek a raczej jego kontunuacja przeznaczona jest dla wszystkich starających się o dzidzię.
Oczywiście życzę Wam jak i sobie aby ten wątek był dla nas bardziej owocny niż poprzedni


A oto nasze kochane staraczki-ciężaróweczki które zobaczyły upragnione II kreseczki:


- 25-10-2007 - po ponownym wystartowaniu brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
- 06-11-2007 - miał być luty i zielone swiatełko a tu prosze... brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
- 06-11-2007 - po 11 miesiącach starań piękna beta!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
- 27-11-2007 - po wyluzowaniu!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
- 25-12-2007 - po 1 miesiącu starań!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
- 05-01-2008 - po 5 miesiącach starań!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
- 28-12-2007 - po wyluzowaniu! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
- 17-01-2008 - po 27 miesiącach starań!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif




ŻYCZYMY SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY



Nasza lista staraczek:


Agra - 32 miesiące starań - @ 08.10.07
Sobcia - 27 miesięcy starań - @ 30.10.07 - cykl 25 dni
Duszczyczka - 21 miesięcy starań - @ 1.12.07 - cykl 30 dni
Minka79 - 19 miesięcy starań - @ 26.10.07 - cykl 28 dni
Niusia85 - 19 miesięcy starań - @ 10.01.08 - cykl 31 dni
LidkaM - 18 miesięcy starań - @ 31.12.2007 - cykl 31 dni
Tośka - 18 miesięcy starań - @ 8.01.08 - cykl 27 dni
Inka-24 - 17 miesięcy starań - @ 24.12.07 - cykl 30 dni - Bromergon
Mama nadzieja - 16 miesięcy starań - @
Gdamalena - 15 miesięcy starań - @27.12.07 - cykl 30 dni
SaaRaa - 12 miesięcy starań - @ 14.01.2008 - cykl 28 dni
Kanuś - 11 cykl starań
MonaLisa - 10 miesięcy starań - @ 17.11.07 - cykl 28 dni
Kasiaa28 - 6 miesięcy starań - @ 12.10.07 - cykl 28 dni
Adonisek - 9 miesięcy starań - @ 10.01.08 - cykl 28 dni
Justyna26 - 6 miesięcy starań - @ 02.11.07 - cykl 30 dni
Izzy - 5 miesięcy starań - @ 02.10.07 - cykl 28 dni
Izaaa - 6 miesiący starań - @ 02.01.08 - cykl 30-50 dni
Magdulińska - 3 miesiące starań - @ 31.10.07 - cykl 29 dni
Żabol22 - 5 miesiący starań - @ 19.12.07 - cykl 41 dni
Lita - 4 miesiące starań - @ 21.01.08 - cykl 26 dni
evellina - 3 miesiące starań - @ 22.12.07 - cykl 32-34 dni
Gocha1978 - 3 miesiące starań - @ 16.01.08 - cykl 23 dni
Inek - 1 miesiąc starań - @ 28.12.07 - cykl ?
carrie - 1 miesiąc starań - @ 1.01.08 - cykl 27 dni
Megi26 - 1 miesiąc starań po utraconej fasolce - @
Małgosia31 - czeka...




LidziuM i Adonisku dziękuję wam z całego serducha za prowadzenie poprzednich wątków



Nasze oczekujące koleżanki....

Agsia24 - startuje od kwietnia...
Aanetta - czekają do marca 2008...
Leni1
- bardzo mam przykro kochana... wracaj do nas...
Kasiaczek
- czekamy na Ciebie...
magi77 - zaglądnij do nas.... chciałaś być lipcówka...
Lidzia31 - czeka, aż wszystko się pomyślnie ułoży...

Czekamy na wieści od:

Annucha123 - 2 miesiące starań - @18.08.07 - cykl 28 dni - luteina, CLO
Dominika.A - wystartowała - @31.08.07 - cykl 30 dni



_______________________________________________________________________
LINKI DO SUWACZKÓW:
https://lilypie.com/
https://www.youngnutrition.net/member/tickers/index.php
https://image.lafemmebonita.com/cgi-bin/ttc-tickers.cgi
https://www.justmommies.com/tickers/trying_...to_conceive.php
https://www.babybrabbel.org/
https://www.theparentclub.com/index.php
https://daisypath.com/wedding_announcement.php
https://www.tickerfactory.com/ezticker/tick...er_designer.php
https://abcslubu.pl/suwaczki/?gclid=CIqx5Lf...CFQ7aXgodVQfmQw
https://www.babysfirstsite.org/newtickers/index.php
https://www.snugglepie.com/index.php - musisz się zalogować
https://www.tickercentral.com/tickertypes.php
https://daisypath.com/
https://www.tickerfactory.com/ezticker/tick...er_designer.php
https://vsdi.net/count/form.htm

INSTRUKCJE JAK ZROBIĆ SUWACZEK:
1. wchodzisz na stronkę
https://lilypie.com/index.html
2. klikasz na Trying to Conceive
3. wybierasz sobie dowolny paseczek i klikasz step 2:select marker
4. wybierasz sobie teraz dowolny marker i klikasz step3: input text
5. teraz wybierasz date ostatniej miesiączki First Day of Last Menstral Period oraz dłogość cyklu-cycle lenght
6. w okienku Text above the ticker możesz wpisac dowolny tekst który pokaże się na górze suwaczka np. czekamy na ciebie fasolko...(tylko bez znaków polskich ś,ć etc)
7. następnie klikasz create ticker
8. twój suwaczek jest gotowy, jeśli chcesz go umieścić na forum musisz skopiować kod z okienka PseudoHTML, UBBCodeâďż˝˘ or BBCode a następnie wkleić go do swojego profilu na forum w podpisie
9. gotowe! powodzenia!



ps. wszystkie zmiany, sugestie i propozycję proszę przesyłać na priva
icon_smile.gif
minka.
Poprawilam moj wpis...bo jakos nie pasowal do pierwszego posta na naszym staraczkowym watku!
Watek musi byc owocny! 03.gif
inka-24
Agnieszkabryndza ok, rozumię że wszystko jest regulowane jakimiś prawami icon_smile.gif inaczej był by bałagan icon_smile.gif a na tym nam nie zależy
Fajnie jest jak jest ład i porządek.
Poprzednie wątki miały po 300 stronek icon_smile.gif i szkoda że ten miał tylko 154 icon_sad.gif

Ale myślę że na wzystko jest rada więc i z tym sobie poradzimy icon_smile.gif

Więc jak dziewczyny?
Chyba nasz wątek będzie miał stornkę startową na stonie 2 icon_smile.gif
Jakieś chętne do prowadzenia wątu???
LidkaM
04.gif A to Agnieszko zrobiłaś niespodziankę! Wątek nie jest skazany na straty. Proponuję, aby pierwszą stronkę z odliczaniem poprowadziła któraś z dziewczyn, które się na tej pierwszej stronie wpisały. 08.gif I sprawa załatwiona. 03.gif

Anek widzę, że jesteś tutaj. Tęsknię za różem!!!
inka-24
CYTAT(minka79 @ śro, 24 paź 2007 - 10:20) *
Watek zawsze byl zakladany przez kogos z nas Agnieszko, po to by wlasnie na nim gospodarzyc. Poza tym naprawde nierozumiem czemu watek byl dlugasny. Poprzednie zamykalas po 300 postach.
Proponowalabym by ktoras z nas, ktora czuje sie na silach by byc gospodarem otworzyla watek z pierwsza stronka. Mozemy tu o tym podyskutowac bo i tak mysle ze ten watek skazany jest na zamkniecie z powodu balaganuicon_smile.gif
Chetne gospodynie zglaszac sie icon_smile.gif



Może trochę w tym racji...
Ale niech się wypowiedzą jeszcze dziewczyny które pisały na poprzednim wątku icon_smile.gif
Aylin
Witam icon_smile.gif

Oj nowy wątek a tu takie amieszanie. Dziewczyny muszę stanąć po racji Agnieszkibryndzy. Przy okazji otwarcia poprzedniego wątku uprzedzała, że 300 stron to za dużo-miała obowiązywać formuła 100, ale z uprzejmości przedłużyła wam do 150 stron. I choć nie bywam za często u was to sama widziałam jak nawoływała was do otwarcia już nowego wątku... a jej prośba została zignorowana.

Dziewczyny, zamiast się kłócić niech któraś z was która ma posta na pierwszej stronce-możliwie jak najbliżej szczytu zrobi listę staraczek i po problemie. Żeby lista była bardziej widoczna ja mogę usunąć swojego posta żeby podnieść waszą listę icon_smile.gif to samo mogą zrobić inne osoby których post znajdzie się przed listą i po problemie. Tak u nas zostało to na listopadówkach rozwiązane, bo założycielka nam zaginęła. I nie jest to naprawdę duży problem icon_smile.gif więc nie kłócić się tylko niech któaś listę robi icon_smile.gif

I na owocne starania icon_smile.gif Pewnie jedne już z ostatnich Deborkowych icon_smile.gif spożywać i zachodzić icon_smile.gif

********************
********************
********************
********************
********************
Aylin
Lidka ja też 06.gif 06.gif stąd dzisiaj różowe fluidki 04.gif 04.gif 04.gif
LidkaM
Anek ale codziennie podglądam Ciebie i Wenuę na odliczaniu. Świetnie się Deborka trzyma, oby jeszcze troszkę! Trzymam kciukasy.
agabr
CYTAT(LidkaM @ śro, 24 paź 2007 - 12:34) *
04.gif A to Agnieszko zrobiłaś niespodziankę! Wątek nie jest skazany na straty. Proponuję, aby pierwszą stronkę z odliczaniem poprowadziła któraś z dziewczyn, które się na tej pierwszej stronie wpisały. 08.gif I sprawa załatwiona. 03.gif

Anek widzę, że jesteś tutaj. Tęsknię za różem!!!

świetny pomysl Lidka icon_smile.gif.b
inka-24
Ok,
jeżeli chcecie dziewczyny to ja wrzycę listę staraczek do mojego posta tylko że na pierwszej stronce jestem dość nisko icon_sad.gif

Pozostawiam waszej decyzji - NOWY WĄTEK CZY LISTA NA KOŃCU PIERWSZEJ STRONKI
Aylin
Dzięki Lidka no ja mam ndzieję, że już niedługo icon_smile.gif Od najbliższej soboty Deborka będzie donoszonym dzieckiem icon_smile.gif Grzeczna dziewczynka-a było wątpliwe czy do 35 tc wytrwa icon_smile.gif

Inka ja powiedziałam, że swojego posta mogę usnąć więc lista się podniesie. To samo mogę zrobić inne dziewczyny. To naprawdę nie jest problemem icon_smile.gif Więc do dzieła icon_smile.gif brawo_bis.gif
LidkaM
Myślę, że lepszy jest pomysł z listą na pierwszej stronie. Stworzenie nowego wątku zaśmieci tylko forum.

Anek wiesz na co mam ochotę? Na wklejenie znajomej ikonki z kuflem piwka w łapie za Deborkę. Nie wiesz może kiedy róż stanie na nogi? Bo zaczynam myśleć, że mnie administratorzy wyrzucili z forum, tylko nie wiem za co!!!
minka.
LidkaM nie wyrzucili Cie icon_smile.gif Mi nie dziala tez.
Do roboty dziewczyny z pierwszej stronki! Bo jak sie nikt nie zglosi to uprzedzam ze ja sie zapanosze icon_smile.gif
Aylin
Lidka nie wiem icon_sad.gif trochę to się przedłuża. Jak dziś się nie ruszy to smysne do Nuśki icon_smile.gif

To żeby atmosferka tu trochę milsza się zrobiła to stawiam kolejeczkę, za nowy wątek, za wszystkie staraczki, co by szybciutko się stad wyniosły

impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Specjalna kolejeczka za weteranki, co by im maluszki niespodziankę wykręciły taką, że normalnie szczena w dół icon_smile.gif

impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

I za grzeczną, już prawie donoszoną Deborkę icon_smile.gif

impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
LidkaM
no to siup impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
yagiw
no proszę jak tutaj się tłoczno zrobiło - myślę, że propozycja Anek jest całkiem nie zła icon_smile.gif popieram
inka-24
Dobrze icon_smile.gif
poprowadzę listę staraczek i zaciążonych icon_smile.gif
Przeciwów nie słyszę....

Może zgłosi się jeszcze ktoś z pierwszej stronki na odliczanie??

Tylko tak jak pisała Anek gdybyście dziewczyny mogły usunąć jakieś posty to wskoczyła bym troszku wyżej icon_smile.gif
Anek no to siup icon_smile.gif impreza.gif pijak.gif
LidkaM
To kolejny siup impreza.gif impreza.gif impreza.gif za nową gospodynię!!! Inka, byłaś już u lekarza ze swoimi wynikami? Bierzesz już Bromcio?
Aylin
No takie podejście mi się podoba-w końcu konstruktywnie icon_smile.gif Więc Inka do boju icon_smile.gif Jak lista będzie to obiecuję usunąć swój post icon_smile.gif

Więc siup za nową gospodynię icon_smile.gif

impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
inka-24
Lidziu jeszcze nie byłam, terminy ma na przyszły tydzień więc za około 4 dni mam dostać @ wtedy w 2-3 dc zrobie jeszcze te pozostałe badania i wtedy wizyta

Anek obiecuje zając się listą jeszcze dzisiaj icon_smile.gif
Aylin
No dobra miło się tu z wami pije icon_wink.gif Ale ja też musze coś konstruktywnego zrobić icon_smile.gif Idę pranie powiesić a tak mi się nie chce 29.gif 29.gif 29.gif
minka.
pijak.gif za nowa gospodynie! icon_smile.gif
Anek a ty z tym praniem nie szalej kobieto! Leniuchuj sobie teraz w najlepsze! icon_smile.gif
małgosia31
Inka dawaj kochana na pierwsza strone, tylko ja nie wiem jak sie usuwa posty jak ktos podpowie to chetnie usune wskoczysz wysoko, a może Agnieszka usunie tez i swojego wtedy ty wskoczysz na jej icon_smile.gif i Pani Gospodyni cala gęba tzn całym pierwszym wpisem icon_smile.gif
Ptasia
Witam wszystkie staraczki i pozdrawiam. Przesyłam różowe fluidki od mojej Oliwki i życzę powodzenia, oby było na nowym wątku jak najwięcej II.
***************************
*************************************
*************************************
*************************************
**************************************
leni 1
Inka 24 chetnie usune swoje posty z pierwszej strony ale niestety podobnie jak małgosia 31 nie mam pojecia jak to zrobic. Jezeli chcesz mozesz usunac moje posty z pierwszej stronki nie mam nic przeciwko. Dzięki,ze zgodziłaś sie poprowadzić nowy wątek przytul.gif.
inka-24
Dziewczyny ja też niestety nie wiem jak się usowa posty....
Ale anek usówała więc może nam podpowie icon_smile.gif
leni 1
Zatem czekamy na Anek 03.gif
Aylin
Oki, przy usuwaniu postów niestety musi pomóc pani moderator, ale jest to możliwe trzeba jej to tylko zgłosić. Kiedyś była opcja samodzielnego usuwania postu ale przy zmianie szablonu nie wiem czemu jej nie ma a czasem chociażby podwójnie post wyskoczy. Żeby ułatwić moderatorce zadanie należy w ramach edycji usunąć treść ze swojego postu. Jak zrobią to wszystkie dziewczyny, które godzą się na usunięcie posta to wtedy prosi się o zadziałanie panią moderator icon_smile.gif My tak na listopadówkach zrobiłyśmy i dlatego wiem, że działa icon_smile.gif

Ja idę wyedytować swój post icon_smile.gif i gotowe icon_smile.gif Więc zróbcie tak jak ja icon_smile.gif icon_smile.gif

Minka nie szaleję. Co nie zmienia faktu, że okrutnie mi się nie chce icon_smile.gif
Aylin
O widzę, że nasza moderatorka już zadziałała icon_smile.gif Agnieszkobryndzo cieżarówka-wywądza sie ze staraczek- z gatunku zgrzybiała weteranka Dziękuję icon_smile.gif

Widzicie dziewczyny icon_smile.gif Jeszcze kilka postów się wyedytuje i będzie pięknie icon_smile.gif
inka-24
Agnieszko- moderatorko dziękuje icon_smile.gif
Aylin
No dziewczyny jest super icon_smile.gif Jak spojrzycie na pierwszą stronę to zobaczycie, że jest już super icon_smile.gif

Więc za nowy wątek impreza.gif impreza.gif impreza.gif

I za Agnieszkębryndzę impreza.gif impreza.gif impreza.gif
yagiw
no i proszę Inka-24 na samej górze !!!!! dzięki dla Moderatorki icon_smile.gif

No Inka twoje odliczanie - pierwsza stronka nabiera całkiem ładnych kształtów icon_smile.gif
leni 1
Inka24 super to wyglada, dzieki wielkie przytul.gif. Adonisek niedawno aktualizowała liczbe moich starankowych miesiecy wiec u mnie jest wszystko w porządku.
Za nowy wąteczek i jego gospodynie impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif
leni 1
Agnieszkabryndza dziekujemy za pomoc icon_smile.gif
LidkaM
CYTAT(LidkaM @ śro, 24 paź 2007 - 12:34) *
04.gif A to Agnieszko zrobiłaś niespodziankę! Wątek nie jest skazany na straty. Proponuję, aby pierwszą stronkę z odliczaniem poprowadziła któraś z dziewczyn, które się na tej pierwszej stronie wpisały. 08.gif I sprawa załatwiona. 03.gif

Anek widzę, że jesteś tutaj. Tęsknię za różem!!!


No i wychodzi na to, że też się na pierwszej stronie wpisałam. 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif Oj, dowcipnisia z naszej moderatorki.
~*SaaRaa*~
wydawało mi sie ze pisałam juz cos na nowym watku...a tym czasem nie ma tu mojego postu.....no cóz...
agabr
Saara post Inki teraz jest pierwszy (mojego nie moge usunac) .Wszystkim ktore mialy konstruktywne uwagi dzieki.Lidka no tak faktycznie jestes jakby nie patrzec na samym szczycie pierwszej strony.pozdrawiam.b
~*SaaRaa*~
No to witam nowa gospodynie icon_biggrin.gif
Ineczko obys miała duzo pracy zwiazanej z prowadzeniem watku - tzn zebys musiała cały czas dopisywac nowe ciezaroweczki icon_biggrin.gif
inka-24
SaaRusia, owczem był Twój post ale zrobiło się troszkę krzykliwie no i wątek się trochę zmienił.

Mam nadzieję że nie masz nic przeciwko żebym to ja ten wątek poprowadziła

Leni1 ostatnia @ w sierpniu? czy może wkradł sie jakiś błąd?
~*SaaRaa*~
Inka ja mam miec cos przeciwko ? No co ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo sie ciesze,ze to Ty bedziesz gospodynia naszego watku icon_biggrin.gif No i zycze Ci tak jak pisałam wyzej, zebys miała duzo pracy icon_biggrin.gif No i zebys musiała sama siebie dopiesac tez do ciazarowek icon_biggrin.gif
tulla
ojej... a gdzie mój post? 08.gif
no to jeszcze raz melduję się na nowym wątku...
asiaad2
W związku z tym iż zostałam upomniana za niepokazywanie się icon_redface.gif prosze o wybaczenie blagam.gif i na nowym wątku zażucam fluidki

**********************************************
**********************************************
**********************************************
**********************************************


Mojemu Miłoszkowi bardzo sie śpieszyło a teraz robi mi troche na złość i każe na siebie czekać, no ale cóż ma jeszcze czas 06.gif
yagiw
to ja też podrzucam na dobry początek wątku

*************************************************
*************************************************
*************************************************
*************************************************
*************************************************
*************************************************


Asiaadku czy Twoja Martusia to ma dziś urodzinki?? Jeśli tak to wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!
inka-24
Dziewczyny mam nadzieję że nie pogniewacie się jak listę zaciążonych utworzę w momęcie jak któraś z was - nas ogłosi II krechy icon_smile.gif
Jak na razie wydaje mi się że nie ma potrzeby icon_smile.gif

Agnieszko, nasza moderatorko icon_smile.gif
Proszę i informację ile stronek ma mieć niniejszy wątek icon_smile.gif
Tak aby później nie było niejasności icon_smile.gif
~*SaaRaa*~
Asiaad2 mocniutko trzymam kcuki za szybkie i bezbolesne rozwiazanie icon_smile.gif

Tak w ogole to od 2 dni mam przedziwne sny icon_neutral.gif Normalnie masakra jakas. Wczoraj w nocy sniło mi sie,ze facet do mnie strzelał a ja błagałam go,zeby nie strzelal, bo w ciazy jestem....i ze moje dziecko musi zyc.... Jak sie obudziłam to normalnie byłam przerazona....
Dzis w nocy było jeszcze gorzej....sniło mi sie,ze urodziłam niezywe dziecko icon_sad.gif Nie oddychało, nie ruszało sie i w szpitalu powiedzieli mi,ze ksiac nie zgodzi sie na pogrzeb bo takie noworodki pali sie w piecach icon_neutral.gif O zgrozo....Wiec ja chodziłam z tym dzieckiem na ręku i szukałam jakiegos kartonu,zeby je włozyc i pochowac obok grobu dziadka.......ZGROZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cos mi sie w tej głupiej łepetynie przerwaca icon_neutral.gif
~*SaaRaa*~
miało byc "ksiądz" a nie "ksiac"....dopiero zauwazyłam. Sorki, ale nie działa mi edycja
mama nadzieja
witajcie staraczki
inka nie pytaj agnieszki ile stron, nas jest już tak mało, że teraz 50 stron nam starczy i jak nic ogłosimy wszystkie zaciążenie, rób duzo miejsca na pierwszej stronie, abyś miała gdzie wpisywać nasze sukcesy.
Tylko prosze duzżymi literami i na czerowno-zielono.... 06.gif
o rany A Ptasi Oliwka ma już miesiąc a wygląda jak półroczniak. 03.gif
Cudze dzieci szybko rosną to fakt.....
Mobilizujące sa takie zdjęcia naprawde.
Izaaa....
Nie wiem - jak zwykle na co idę, tzn. na jaki zabieg idę dokłądnei - bo to się okażę w praniu. Na pewno mam bolesność przez wiążadła krzyżowe. I raz już miałam na to operację, ale teraz znó chodze na kolanach z bólu, więc coś się tam znów pokrzyżowało. Poza tym mam dostac kontrast na sprawdzenie drożności i jeśli jajowody będą drożne ok, jeśli nie to od razu będą udrażniać.
Mam przyjśc normalnie do szp\itala z piżąmka i szczotką i powiadomić w pracy, że przez następne 3 tygodnie mnie nie będzie. Na razie nie powiadomiłam wcale, bo... jhakoś tak.
Ale jak juz powiem, to o tygodniu, nie bęę ich szokowąć 3 tygodniami, bo będą marudzić - jak znam życie. I zamówiłam już sobie u M wolne na dzien przyjazdu, a po... to nawet mogę na skrzydłąch wracać. O rany jakbyście mnie zobaczyły po pierszej operacji, jaka byłam szczęśliwa, tak bardzo wierzyłam w to, że za lada moment bęe mamą. Nie mogłąm wytrzymać tej "Kwarantanny" narzuconej przez lekarza.
Oby tym razem się udało....
oby.
całuski i szybkich dobrych nowin


yagiw
Saara - faktycznie łepetynka ci płata figla, ale to raczej normalne gdy bardzo się chce dzidziulka, szkoda tylko że podsuwa ci takie drastyczne obrazy 13.gif Życzę ci abyś szybko zamiast marzyć mogła przeżywać cud jakim jest fasolka. Oby szybciutko u ciebie zagościła.

Czego życzę wszystkim staraczkom!!! Oby do 100 stronki tego wątku wszystkie już zaciążyły icon_smile.gif 03.gif
agabr
CYTAT(inka-24 @ śro, 24 paź 2007 - 17:10) *
Agnieszko, nasza moderatorko icon_smile.gif
Proszę i informację ile stronek ma mieć niniejszy wątek icon_smile.gif
Tak aby później nie było niejasności icon_smile.gif
Stówke icon_smile.gifb.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.