To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Klocki Geo Mag

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Potwora
Mam nadzieję, że nie pokręciłam z nazwą.
To takie co składają się z metalowych kuleczek i pałeczek i szczepiają się magnetycznie.

Drogie pieruńsko. Warto zainwestować???
Dla prawie 6 latka siÄ™ nadadzÄ… pod choinkÄ™????
Anielka
Dałam takie w zeszłym roku siedmioletniemu chrześniakowi pod choinkę. Był tylko jeden problem: z trudem mogłam się od nich oderwać, a wypadało dać dziecku się nimi pobawić (był zachwycony). Jeżeli sześciolatek lubi tworzyć to nadadzą się pierwszorzędnie. Tylko faktycznie cena zaporowa i żeby porządnie się wyszaleć to potrzebowałabym jakiś 5 zestawów. No i ja nie bardzo mam pratykęw tym temacie, więc może są jakieś bardziej konkurencyjne klocki na rynku. Podsumowując zabawa przednia, jedynie zestaw może okazać się zbyt ograniczony.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
ilona
Warto.
aluc
warto
najlepszy IMHO na początek jest zestaw z panelami, chyba 84 sztuki, te najmniejsze są za małe na start
u nas nawet Olek siÄ™ bawi
Potwora
Aluc, a jaki to kolor pudełka?

Rozumiem, że dorośli też się bawią? Fajowo 06.gif
aluc
kolor może być różny, bo są różne rodzaje - takie niby z brokatem, pastelowe dziewczynkowe, w kolorach podstawowych, przezroczyste, teraz widziałam też tematyczne

młodzież ma zestawy w kolorach bodajże szarym i niebieskim (kolor pudełka znaczy)

wszyscy siÄ™ bawiÄ…, a najbardzej starszy w szukanie pod sofÄ… zgubionych kulek 06.gif ale fajnie je siÄ™ wyciÄ…ga tymi patyczkami
użytkownik usunięty
Rzućcie sprawdzonymi linkami, pliiis.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
ilona
No z tymi kulkami-jedna wcial najstarsze moje dziecko przez przypadek
trzy dni na nia czekalismy... 29.gif

Jeden zestaw to malo -potwierdzam.
Jedyna rzecz ktorej nie lubie to wlasnie
ze te kulki i te najmniejsze paneliki
znajduje potem wszedzie.
Tobatka
Ja juz macam takie pod katem Piotrka.. Ale teraz majac w domu niemowlaka, co to zaraz zacznie raczkowac i lykac kulki to mam watpliwosci...
Potwora
Zauważyłam, że zestawy różnią się kolorami pudełek icon_wink.gif Jak przyjdzie mi wybierać i analizować pod kątem elementów to pewnie szlag mnie zacznie trafiać - chciałam od Was ściągnąć gotowca 06.gif

No to problem z prezentem gwiazdkowym mamy z głowy, tralala.

Paka Allegro coś takiego można znaleźć na Allegro
iwo1
Na stronie merlin.pl jes b.duży wybór
I
McJAGNA
naprawdę super zabawa. Najlepsze są kręciołki, a najfajniejsza chyba musi być taka konstrukcja co sześcian wisi w drugim sześcianie i się kręci. Niestety chcoiaż mamy dosyć duży zestaw to na tekie cudo mamy za mało klocków.
I ja jeszcze chciałam dodać, że jako pierwszy zestaw kupiłabym tylko małe proste pałeczki i do tego kulki. I ewentualnie takie przeźroczyste elementy. Ale żeby było tego dużo. Na te powykrzywiane może dziecko poczekać jak się pobawi prostymi, które doskonale wyrabiają wyobrażnię i da się zrobić z nich wszystko jak się pokombinuje
użytkownik usunięty
Czy kupowałyście może taki zestaw? https://allegro.pl/item258335462_klocki_mag...ko_29_99zl.html
Boję się, czy to nie jest jakaś chińska tandeta... A na markowe w Merlinie to mnie raczej nie stać.
ilona
Paka z tymi wszystkimi zabawkami made in China trzeba naprawde ostroznie.
Oni zupelnie swobodnie uzywaja polproduktow naladowanych olowiem.
U nas teraz jest wielka wojna przeciwko zabawkom produkowanym w Chinach.
Doruśka
Ola , my kupiliśmy Kalince, świetna zabawa, ale kupiliśmy Geo mag, bo cena nas powaliła, kupilismy w leklerku takie:

https://www.tropy.pl/rozegrane.php?go=produ...825d40aee6f8dfb

mamy 550 elementów takiej fajnej walizeczce plastikowej, zapraszam na oglądanie:)
Potwora
Niespodzianka - dzisiaj Maks dostał wyrób geo-maxo-podobny icon_wink.gif

krótki plastikowe pałeczki ( jak dla mnie za krótkie) + kulki i cztery duże samochodowe koła.
Bawił się całe popołudnie, coś ok 4 godzin, jak na moje dziecko to 23.gif

Teraz się upewniam, że muszę kupić naprawdę porządny ( jeżeli chodzi o wykonanie) zestaw, gorszy wytrzyma u nas dosłownie chwilę icon_wink.gif

marghe.
Gaba siÄ™ nie wciÄ…gnela
na szczęscie kupiliśmy w promocji jakis podstawowy zestaw

Natomiast Jej przyjaciele - 2 chłopców uwielbiają te "klocki"

czyżby kwestia płci? icon_smile.gif

Lego uwielbia
Aga H
A co z klockami które są na allegro, tzw neo mag. Czy to jest warte kupienia? Bo ceny w merlinie mnie przerażają. A na allegro znalazłam fajny zestaw, 500 elementów za 69zł. Ale nie chcę kupić bubla bo to ma być prezent. Ma któraś z was może takie wydanie tych klocków?? https://ssl.allegro.pl/item273361657_klocki...tylko_69zl.html
mamuśka.chłidzw
Aga Hnie chce mi sie wierzyć, że 500 el kosztuje 69zł. 43.gif JA bym bała się takiej jakości.Przegladałam allegro pod katem tych klocków rozpietość faktycznie duża, ale nauczona doswiadczeniem wiem, że czasem warto zapłacic więcej niż kupić byle co. Na dłuższą mete sie takie oszczędności nie opłacają 08.gif
użytkownik usunięty
Ja kupilam te klocki - to sa dwa mniejsze opakowania po 250 szt., przyszly kurierem solidnie zapakowane.
A co do jakosci? Coz, na pewno jest to produkcja chinska, plastik moze bedzie szybciej pekal, ale nie mam porownania z oryginalnym geo magiem. Magnesy, w kazdym razie, trzymaja dobrze i obdarowany 6-latek wsiakl w zabawe.
Ale widac ze to chinska podrobka np. napis "250 pleces", zamiast "250 pieces" icon_wink.gif
Aga H
Paka, dzieki. W takim razie chyba zaryzykuję, a jak sie dzieciaki wciągną i będą chciały więcej, to niech już męczą rodziców.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.