To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prezent dla 13 latki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cydorka
nie wiem, help
ani czego się słucha ani co się czyta
ani ... ja nic nie wiem o 13 latkach
a mam kupić prezent na urodziny....
pomysłów mi trza

cyd
Agnieszka AZJ
A tak coś bliżej o tej trzynastolatce ?

O mojej czternastolatce mogę powiedzieć tyle, że największą przyjemność zrobiłabyś jej, kupując jej pointy w sklepie baletowym icon_wink.gif Albo bilety na "Koty" mimo, że była już 7 razy i ma rezerwację na nastepne 3 spektakle icon_rolleyes.gif
Moja jedenastolatka mniej więcej podobnie icon_rolleyes.gif

Tak w ciemno, to mogę powiedzieć, że Ania rok temu dostała od dziadków kupon prezentowy do Orsaya i była przeszczęśliwa, ze sama poszła i zrobiła tam zakupy.
cydorka
no i tu jest problem, ponieważ ja o tej 13 latce nic nie wiem, jest szczupłą , ładną, miłą i dobrze się uczącą 13 latką
a to chyba niestety jest za mało, żeby kupić prezent celujący w upodobania
jak ja 21.gif nie lubie kupowania takich prezentów "uniwersalnych" w przysłowiowe ciemno
zawsze się boje, ze nie trafię i usiłuje się wczuć w skórę tego, kto dostanie taki prezent

niestety tam, gdzie ona mieszka trudniej z firmowymi sklepami i z realizacją bonu prezentowaego będzie spory problem
cyd
Agnieszka AZJ
Sephora ma serię kosmetyków dla nastolatek - można złozyć ładny zestaw. Jakaś gąbka i różne rzeczy kąpielowe, błyszczyk itp. Sprzedawczynie na pewno doradzą.
To jest najbardziej uniwersalny z prezentów, jaki jestem w stanie wymyślić icon_wink.gif Moje dziewczyny by się cieszyły.
addera
Moją (prawie 15-latkę) cieszą płyty z muzuka (ale tu musiałabyś wiedzieć, czego słucha), cieszą kosmetryki (jak napisała Agnieszka), no i ksiązki. Taki kupon prezentowy to nie jest głupi pomysł. Może kupon do empiku (empiki są prawie wszędzie icon_wink.gif )
agarad
Wyciągam wątek bo szukam pomysłu na prezent dla 13-latki. Ksiązki i płyty z muzyką odpadają bo to były jedne z najczęsztszych prezentów które do tej pory dawałam owej jubilatce.
Agnieszka AZJ
Nadal polecam kosmetyki - tak jak pisalam powyżej.

Z moim corkami problem prezentów rozwiązał się, kiedy sobie przekłuły uszy - kolczyki w każdej ilości będą cieszyć. Przynajmniej nie ma problemu z odpowiedzią na pytanie - co kupic Zosi w prezencie ? icon_wink.gif
Agnieszka AZJ
dubel
renek35
moja laseczka cieszyła się z zastawu karaoke (taki za 70zł) i teraz z koleżankami wciąż urzadzają sobie konkursy icon_smile.gif...druga otrzymała (na swięta) 4 tomy Zmierzchu i czyta je po raz nasty ... wciąż nosi ze sobą ktoryś z tomów...nawet do szkoły...od kolezanek z klasy dostala latarkę taką zakladaną na głowę. Chyba po to by czytać w nocy w łóżku 21.gif
Z nieco tańszych prezentów rękawiczki bezpalcowe ... zwykle lub skórkowe...do tego długie podkolanowki ... to ostatni bardzo trafiony prezent...
Meggi
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 17 May 2010 - 10:53) *
Nadal polecam kosmetyki - tak jak pisalam powyżej.

Z moim corkami problem prezentów rozwiązał się, kiedy sobie przekłuły uszy - kolczyki w każdej ilości będą cieszyć. Przynajmniej nie ma problemu z odpowiedzią na pytanie - co kupic Zosi w prezencie ? icon_wink.gif



Moja co prawda 11-latka ale ma teraz jazdę na zestaw do samodzielnego robienia kolczyków, duzo jej koleżanek nawet starszych produkuje swoje kolczyki, na Dzien Dziecka wiec mam problem rozwiązany icon_smile.gif
Na allegro sa fajne zestawy ja spóbuje do naszej dużej pasmanteri podejść i sama jej skompletuje icon_wink.gif
agarad
Zmierzch juz jest icon_wink.gif

A z kolczykami jest problem, niby uszy przekute ale uczulenie na kolczyki jest icon_wink.gif
agnese
agarad - to tym bardziej zestaw do robienia icon_smile.gif bo te zawieszki mozna kupić z różnych materiałów, chyba że na wszystko złoto, srebro itp
rysa154
agarad to moze bransoletke albo lancuszek?a jak nie to fajna szktuleczke na bibeloty rozniste?zegarek?
Agnieszka AZJ
CYTAT(ryba154 @ Mon, 17 May 2010 - 21:40) *
agarad to moze bransoletke albo lancuszek?a jak nie to fajna szktuleczke na bibeloty rozniste?zegarek?


Zosia i jej koleżanki maja ostatnio fazę na sklep Glitter w "Wola Parku" - tam są m.in. bransoletki (takie łańcuszki z dużymi ogniwami) i cala masa rozmaitych zawieszek do nich. Można kupić bransoletkę i jedną - dwie zawieszki, a potem dokupować następne.
Podobne widzialam w sklepach jubilerskich, ale w cenach też jubilerskich icon_wink.gif

Edit:
chyba że uczulenie dotyczy nie tylko kolczyków, ale biżuterii w ogóle ???
renek35
CYTAT(agnese @ Mon, 17 May 2010 - 19:32) *
agarad - to tym bardziej zestaw do robienia icon_smile.gif bo te zawieszki mozna kupić z różnych materiałów


weszłam na allegro i przyglądnęłam się tym zestawom...mam już pomysł na Dzień Dziecka ... bo niby moje to już nastolatki ale takiej okazji nie przepuszczą by dostać prezent:) Będą mogły popuścić wodze fantazji:)
rysa154
Agnieszka AZJ a ja widziałam niedroga bransoletke z przywieszkami w jubilerze wlasnie 06.gif
agarad
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 17 May 2010 - 19:48) *
Zosia i jej koleżanki maja ostatnio fazę na sklep Glitter w "Wola Parku" - tam są m.in. bransoletki (takie łańcuszki z dużymi ogniwami) i cala masa rozmaitych zawieszek do nich. Można kupić bransoletkę i jedną - dwie zawieszki, a potem dokupować następne.
Podobne widzialam w sklepach jubilerskich, ale w cenach też jubilerskich icon_wink.gif

Edit:
chyba że uczulenie dotyczy nie tylko kolczyków, ale biżuterii w ogóle ???



Wszyskim dziękuje za "burzę mózgów" icon_wink.gif

Chyba pozostanę przy bronsoletce lub łańcuszku, ale mam pytanie jaki jest orientacyjny koszt tych brosoletek w Glitterze? czy dobrze rozumiem, że kupuje się jakąs podstawę i mozna ją urozmaicić, tak?? Może jakies zdjęcie przykładowe by ktosik miał zanim się specjalnie wybiorę na zakupy do WParku.
Agnieszka AZJ
CYTAT(agarad @ Mon, 17 May 2010 - 23:37) *
Wszyskim dziękuje za "burzę mózgów" icon_wink.gif

Chyba pozostanę przy bronsoletce lub łańcuszku, ale mam pytanie jaki jest orientacyjny koszt tych brosoletek w Glitterze? czy dobrze rozumiem, że kupuje się jakąs podstawę i mozna ją urozmaicić, tak?? Może jakies zdjęcie przykładowe by ktosik miał zanim się specjalnie wybiorę na zakupy do WParku.


Nie pamiętam dokladnie, bo kupowalam w zeszłym roku. Szczerze mowiąc - nie jestem pewna, czy jeszcze są, ale będę tam jutro, bo mi się spinka do włosow rozpada. Mogę sprawdzic.Wydaje mi się, ze bransoletka to był koszt 30 - 40 zł, a zawieszki - kilkanaście lub ponad 20 zł.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.