To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Narciarskie święta

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kingus
Wiem, że mało to popularne, bo domowy karp, i choinka, i atmosfera... Ale ja po półtora roku ciężkiego zasuwu i cholernie trudnych chwilach, (których ciąg dalszy nastąpi) mam dla moich najbliższych 10 dni luzu. Nie chcę ich spędzić przy garach, na sprzątaniu itp. Jakoś w tym roku nie... Jako, że wszyscy zainteresowani raczej sportowo nastawieni, chcielibyśmy pojechać na święta do jakiegoś pensjonatu w górach. Gdzieś, gdzie można liczyć na miły wigilijny wieczór, po którym wszyscy rozejdą się do swoich pokoi, coby rano skoro świt ruszyć na stok. Zna któraś z Was takie miejsce? Wiem, że można, ale nie wiem, gdzie? Temat dotyczy zestawu 2+2, najlepiej niezbyt daleko granicy niemieckiej (z Berlina wyjeżdżamy 22.12, w miarę możliwości wolałabym spędzić w aucie jak najmniej czasu). Będę dozgonnie wdzięczna za jakieś sprawdzone namiary.
Pozdrawiam po długaśnej przerwie

Kingus z chłopakami (wreszcie jesteśmy razem...)
mamajul
Wiem, ze W Nosalowym Dworze w Zakopanym można narciarsko spędzić swieta icon_smile.gif.
moko.
A ja nie polecam Zakopanego, gdyż w okresie Świąt jest tam tłum ludzi. Nie ma możliwości pojezdzenia na nartach, no chyba , że lubisz stać w kolejkach do wyciągu. Szczyrk - odradzam, wiele tras narciarskich jest zamknięta - remonty a poza tym własciciele nie potrafią się dogadać - natomiast jako baza noclegowa to Szczyrk zajmuje u mnie drugie miejsce zaraz po Zakopanem. Wisła - tam dopiero jest ludzi ;(

Jesli mogę Ci polecić coś to: Słowacja, Zawoja.
Korbielów(Pilsko) - kocham Pilsko( 9 tras narciarskich i kilka wyciągów), a ze mam 15 min do Korbielowa z Żywca to jestem tam bardzo czesto - w tygodniu jest niewiele osób, w weekendy gorzej - ale wszedzie w weekend jest tłum. Z Korbielowa macie blisko do Zywca (pamiętaj icon_wink.gif )do Szczyrku icon_wink.gif
Polecam trasy narciarskie na górze Żar, na Skrzyczne i w ogóle Beskidy icon_wink.gif


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.