To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ESKK

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cos_cos
Jestem ciekawa czy macie jakieś doświadczenia z ESKK ? Jeżeli tak to w jakiej dziedzinie? Języki obce? Jakieś kursy?
Jesteście zadowolone?
Dorcik1
Nadineru ,nie wiem jak inne dziewczyny ,ale ja lata temu pobierałam nauki z ESKK -język francuski icon_smile.gif Czy byłam zadowolona ,byłam ,bo naprawde mineło juz troche lat ,ale podstawy języka znam i pamiętam icon_razz.gif Wiem ,że kazdy miał swojego indywidualnego nauczyciela ,ale jak jest teraz to nie wiem icon_rolleyes.gif Jedynym minusem jest to ,że własnie nie ma przy tobie tego nauczyciela ,który dawał by Ci kopa w pupe do dalszej nauki icon_rolleyes.gif Ja zrezygnowałam -matura ,studia ,inny język ,za duzo tego było,ale żałuje teraz icon_rolleyes.gif Jezeli chcesz mozesz spróbowac ,nic nie stoi na przeszkodzie icon_smile.gif Ja też sie teraz zastanawiam na zapisanie sie własnie na ESKK na księgowość,rozliczanie itd
cos_cos
Dorcik1 bardzo dziękuję za odpowiedź.
Z tego co wiem to nadal jest siÄ™ pod opiekÄ… nauczyciela, ale ja kompletnie nie wiem na czym ta "opieka" polega.
Rozumiem, że ta osoba sprawdza te "prace domowe" tak?
CoÅ› jeszcze?
Dorcik1
Nadineru ,nauczyciel przesyła Ci zadania domowe ,prace do sprawdzenia ,które Ty robisz i ponownie wysyłasz w celu sprawdzenia przez niego.Pamietam ,że jeszcze po ukończeniu kursu dochodziły egzaminy ,które mogłas zdawac przy Komisji w celu sprawdzenia twojej wiedzy na dany temat
justin
wyczytłam, że teraz jest jeszcze wersja internetowa, że mozna konkretnie umówić sie z nauczycielem. Bardzo ciekawa opcja. Sama się zastanawiam.
AnkaSkikanka
Fajne te ESKK. Można się nawet tego nauczyć: https://www.taekwondo.eskk.pl/. Ciekawe, kiedy będzie można korespondencyjnie spraw po twarzy sparing partnera w boksie icon_wink.gif
cos_cos
Hehe no jakkolwiek potrafię zrozumieć korespondencyjną naukę języka obcego tak taekwondo już nie bardzo.
Ciekawe, ciekawe icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.