To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sinupret

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kari07
Wiem ,że kilka z was zayżywało ten lek lub podawało go dziecku i uważa go za skuteczny
Po jakim czasie była poprawa?
Bastek dostał to od pulmunologa , zażywa juz 4 dzień i moje wrażenie jest takie że kaszle gorzej niż wcześniej ( fakt ze już "odkrzuszta", ).
Czy to jest etap przejściowy i teraz powinno byc lepiej?
CrazyMary
Moje dziecko brało, ale na katar. Poprawa po kilku dniach.
Cleo
nam zapisal to lekarz przy pierwszym antybiotku tej jesieni (zapalenie ucha) , ale przyznam, ze nie dalam Misi ni razu. Mezowi nie wyjasniono, czemu to konieczne, on nie dopytal, ja nie chcialam jeszcze czegos w dziecko Å‚adowac.
na co to konkretnie dziala? bo stoi w szafce...
Kari07
Z tego co wiem to upłynnia wydzielinę , oczyszcza górne drogi oddechowe i pobudza kaszel.
W naszym wypadku się sprawdza...Tylko żeby młody to wykaszlał....
Cleo
to ja nie rozumiem,dlaczego przy uchu jej to zaordynowano <wow>. Tydzien pozniej dostala zapalenia oskrzeli, a wtedy nikt nic o tym nie wspomnial. Czy to jest zamiennik Mucosolvanu itp czy cos innego/lepszego itp?.
agama76
CYTAT(Cleo @ piÄ…, 02 lis 2007 - 18:57) *
to ja nie rozumiem,dlaczego przy uchu jej to zaordynowano <wow>. Tydzien pozniej dostala zapalenia oskrzeli, a wtedy nikt nic o tym nie wspomnial. Czy to jest zamiennik Mucosolvanu itp czy cos innego/lepszego itp?.


nie do konca zamiennik mucosolvanu bo jednak inny sklad - ale dzialanie podobne choc generalnie slabsze (moim zdaniem duzo slabsze)
jesli bylo wysiekowe zapalenie ucha to lekarz przepisal ten preparat zeby rozrzedzil wydzieline w uchu - wtedy plyn w uchu szybciej sie wchlonie
leki tego typu - o dzialaniu mukolitycznym czyli np. mucosolvan, ambrosol, ACC, sinupret...- dzialaja poprzez rozrzedzanie zalegajacej wydzieliny TAM GDZIE ONA JEST, czyli w oskrzelach przy zapaleniu oskrzeli, w nosie przy zapaleniu zatok, w uchu przy wysiekowym zapaleniu ucha. Nie dziwcie sie wiec ze lekarz zapisuje taki lek przy zapaleniu zatok choc sasiadka dostala TAKI SAM przy zapaleniu oskrzeli
pozdrawiam

Aga
malflu
Dla mnie sinupret działał super przy zapaleniu zatok
mamuśka.chłidzw
maflu potwierdzam. 06.gif
Suzana
Właśnie teraz przechodzimy zap.zatok przynosowych,kupię chyba ten sinupret,a co jeszcze jest skutecznego przy zatokach?podawać syrop wykrztuśny też?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.