To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bajki z kolekcji Dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorka
Mam na mysli kolekcję, która jakiś czas temu była sprzedawana w kioskach, książeczka plus bajka czytana przez jakiegoś aktora na płycie CD. Czy możecie je polecić i które z nich? Które mają dobry tekst i ładne ilustracje?

Monika ww
My mamy 17 tytułów, brakuje nam tylko trzech, wszystkie są fajne, moje dziewczyny najbardziej lubią: Czerwony Kapturek, Śpiącą królewna, Żabi król, Kopciuszek, Smok wawelski, Lampa Alladyna, Słowik, Calineczka i Tomcio Paluch.
aluc
mamy wszystko, chodzi w zasadzie wszystko, chociaż najbardziej poważają Nowe szaty cesarza
grzałka
mamy dużo, ale chyba nie wszystko, Ania najbardziej lubi Muzykantów z Bremy- głownie słucha, bo jakos wolę czytac cos innego
Dorka
Dziękuję za odpowiedzi. Planowałam zakupić więcej numerów na allegro-6,99 za szt., ale widzę, że na dzień dzisiejszy zostały tylko 3 tytuły icon_confused.gif Może potem się znów pojawią? Będę się sugerowac waszymi podpowiedziami.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.