To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Morze dla alergika- najlepsze okresy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Gdzieś czytalam, ze są dwa najlepsze momenty w roku, by jechac nad morze -bo wtedy stężenie jodu jest najwyzsze. Czy ktos to wie? Czy to był np styczen?(bo tak coś mi się kojarzy)
Wrócila kwestia wywiezienia Michasi nad morze, bo pomimo leków dalej ma klopoty z nosem, oddychaniem itp. Myslimy o Kołobrzegu, choc nigdy tma nie bylam, ale są tam chyba sanatoria i moze jakies zabiegi dałoby się jej przydzielic?
I czy to prawda, ze najrozsÄ…dniej to min. 2,5 tyg takiego pobytu?
agarad
Cleo, ale chciałabyś pojechać do sanatorium prywatnie czy na skierowanie? bo jesli w grę wchodzi skierowanie to miejsce masz narzucone, znaczy miejscowość .
Cleo
Tzn bede na pewno rozmawiac z lekarka o skeirowaniu, bo wtedy zabiegi są za darmo/taniej. Ale nie chcialabym mieszkac w sanatorium-wiele osob to odradza- że dzieci bardzo chorują przebywajac z chorymi dziecmi.
Wiem, ze te mejscowosci sÄ… narzucone, nie wiem ile siÄ™ czeka.
agarad
Moja koleżanka składała wniosek na początku roku i termin ma na listopad. Skierowanie dostała do Sopotu.
sterna_aga
Witajcie dziewczyny!!!

Ja z moim starszym synem byłam w Jarosławcu w sanatorium. Gorąco polecam!!!
JA miałam skierowanie i ubiegałam się o dofinansowanie z PEFRON-u. Mogłam wtedy wybrać sama lokalizację spośród miejsc z którymi oni współpracują. Ja jeździłam na 3 tygodnie, zwykle w kwietniu i sukcesywnie co roku. To daje ekekty. Oprócz tego sama na dłuższy weekend właśnie w miesiącach zimowych.

Polecam,

to świetny wypoczynek tez dla mam:)
Aga78
hej mysle, ze kazdy okres w roku jest dobry, zeby pojechac nad morze i skorzystac z dobroczynnego dzialania. Co do Kolobrzegu, to polecam - duza baza sanatoriow, zabiegow, duzo miejsc do spacerowania. Mowie to jako osoba, ktora sie tam wychowala, wiec jakby co sluze pomoca icon_smile.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.