To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

boogie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Dziecko mi na to zachorowało, choc moje matczyne serce wyje nieeeeeeeee, wiem ze swieta bez tego to nie bedzie to.
Ma to z nami zamieszkać.
Znacie takie ustrojstwa? W Smyku ogladałam takie cos przez pudełko (ponad 90 zł 41.gif ) i moze taniej gdzies? czy to fajne jest? Dlaczego to fajne jest.........
Boogie, robak co rysuje. Sam.
Jak go pokochać ...
z_choinka.gif



Coś takiego to tylko od Św Mikołaja icon_wink.gif-tylko on zna i rozumie marzenia o rysujacym robakuuuuuuuu.
mamuśka.chłidzw
podaj Å‚apke.
Też oglądałam w Smyku.
Też mi sie nie podoba.W prost proporcjonalnie do zachwytu moich dzieci.
W zeszlym roku Mikołaj okazał się gluchy i nie przyniósł wymarzonego Power Rangersa 37.gif Artur był smutny i długo o tym mówił.
JEszcze liczę, że się odmieni 02.gif
agak
Oglądałam pająka w internecie. Kosztuje z przesyłką 80 zł. Też sporo.


https://www.allegro.pl/item264121303_boogi_...wa_od_epee.html

Owca
W reklamówce z Auchan Boogi i ten drugi robak Daisy od 7 listopada w cenie 59.90 icon_wink.gif

Nie wiem czy wszędzie czy tylko w Poznaniu... Rzuciło mi się w oczy, bo różnica w cenie między Auchan a Smykiem była spora icon_wink.gif Ale i tak mam nadzieje, że moje dziecię zapomni o tym cudaku icon_smile.gif
mamajul
od 7 czyli od dzisiaj?
mamajul
ja sprawę prezentów zamierzam kategorycznie z końcem listopada zamknąć na amen 21.gif .
Ma byc robal niech bedzie robal psia jego w te i nazat. za 60 bede go polowac tego robala.
za 60 też jest ohydny ale mniej niz za ponad 90.
TV wyrzuce za okno.
Truśka
To może spróbuj "przekierować" marzenia na Mandale trochę tańsze a bardzo fajne rzeczy można rysować.
Życzę "trafionego" Mikołaja
Choco.
I ja polecam Mandale, moi uczniowie zakochali się od pierwszych dni gdy przyniosłam to do szkoły
mamajul
CYTAT(Owca @ śro, 07 lis 2007 - 20:07) *
W reklamówce z Auchan Boogi i ten drugi robak Daisy od 7 listopada w cenie 59.90 icon_wink.gif

Nie wiem czy wszędzie czy tylko w Poznaniu... Rzuciło mi się w oczy, bo różnica w cenie między Auchan a Smykiem była spora icon_wink.gif Ale i tak mam nadzieje, że moje dziecię zapomni o tym cudaku icon_smile.gif
Dziekuje jest kupiony za nizsza auchanowa cene. z_choinka.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.