To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bolesny seks

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aga78
Witam serdecznie,

Juz rok minal od czasu porodu. Ze wzgledu na karmienie przez 10 miesiecy bralam cerazzette, co spowodowalo, ze moje zainteresowanie seksem obnizylo sie do zera. Przez ostatni rok kazda proba wspolzycia konczyla sie fiaskiem - przede wszystkim potwornym bolem dla mnie. Ginekolog kazala odstawic mi tabletki, stwierdzila, ze oprocz suchosci wynikajacej z przyblokowania hormonalnego, drogi rodne sa ok. Suchosc wprawdzie ustapila, ale ostry bol w okolicy naciecia nie. Myslalam, ze ustapi z czasem, ale wcale nie jest lepiej. Jestem zalamana.

Czy ktoras z Was miala podobny problem? Pozdrawiam
Asik 75
Aga, u mnie jest identycznie, chociaż zastanawiam się czy to nie po pigułkach Yasminelle. Ale nigdy na pigułach nie miałam tego problemu. Po wcześniejszym porodzie (cesarce) nie miałam z tym problemu.
Stawiam na blokadÄ™ psychicznÄ….
Tobatka
CYTAT(Asik 75 @ pon, 12 lis 2007 - 15:44) *
Stawiam na blokadÄ™ psychicznÄ….

Lub ciasne szycie.. Ze mnie zrobili (słowa mojego lekarza) "znowu dziewicę" 21.gif Z czasem się rozluźniło i przestało boleć..
Kocisława zwana Warkotem
Teżbyłam źle zszyta,a na dodatek brałam Cerazette.Nie miał mój Niemąż w tym czasie fajnie,o nie... Ale po odstawieniu tabletek wszystko wróciło do normy.
Aga78
Dziewczyny dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi. No nic pozostaje mi wierzyc, ze bedzie lepiej....
malinka1978
Ja mialam cesarke i teraz zauwazylam ze mnie boli, przed porodem troche też. u mnie to ze wzgledu na uklad waski i dlatego czasem boli, mimo ze nie jest sucho. taki moj urok, ze nie moglam i dlatego urodzic naturalnie icon_sad.gif
Coffee
u mnie jest identycznie, chociaż zastanawiam się czy to nie po pigułkach Yasminelle.

ja mialam bol cala ciaze..inne wciazy moga poszalec...wiadomo zero strachu o zajscie icon_wink.gif
a ja nic...straszny bol... 13.gif po ciazy bylo ok 08.gif
ana84
no mnie też niestety zle zszyli a pozniej jak poprawili to dosłownie tak jak bym znowu dziewica byla.... teraz juz jest duzo lepiej ale np zmiana "pozycji" nie zawsze mi służy icon_wink.gif
Potwora
Ból w miejscu cięcia nie zawsze jest wynikiem złego szycia, każde cięcie w miejscu tak bogato unerwionym może owocować wieloletnim nawet bóle ( zalezy od kobiety). Dlatego warto walczyć o nienacinanie icon_wink.gif
Aneczka
CYTAT(Ola Fisia @ Mon, 05 May 2008 - 14:25) *
Ból w miejscu cięcia nie zawsze jest wynikiem złego szycia

Ja mam tak, ze mnie kazda blizna boli icon_sad.gif wiec i ta po nacieciu krocza bolala dlugo. Teraz, po 5 latach jeszcze czasem, ale juz rzadko.
kasiazielonka
u mnie tez wszystko bolesne
kazde zblizenie konczy sie niepowodzeniem z powodu bólu-wybieram sie do ginekologa slyszalam o jakichs lekach przyspieszajacych goijenie i powodujacych ze zrosty nie sa twarde

napisze jak dostan i sprwdze
Junona
Dziewczyny, macie szczęście, jeśli ból jest tylko po szyciu. Mi zawsze sex sprawiał ból i muszę z tym żyć. Badałam się u kilku ginekologów i wszyscy orzekli, że jestem zdrowa a jednak... Przez ciążę jakoś się migałam od seksu, ale teraz minęło już prawie 10 miesięcy od cesarki i trzeba do tego wrócić. Przyjmuję zastrzyki Depo-Provera, które do końca unicestwiły moje i tak słabe libido. Mam wstręt do seksu, ale mąż się domaga i w końcu będzie trzeba wrócić do tego smutnego obowiązku, zagryźć zęby i wytrzymywać ból. No, może was pocieszyłam, że niektórzy mają gorzej.
#Margola
CYTAT(Junona @ Wed, 07 Jan 2009 - 14:59) *
Dziewczyny, macie szczęście, jeśli ból jest tylko po szyciu. Mi zawsze sex sprawiał ból i muszę z tym żyć. Badałam się u kilku ginekologów i wszyscy orzekli, że jestem zdrowa a jednak... Przez ciążę jakoś się migałam od seksu, ale teraz minęło już prawie 10 miesięcy od cesarki i trzeba do tego wrócić. Przyjmuję zastrzyki Depo-Provera, które do końca unicestwiły moje i tak słabe libido. Mam wstręt do seksu, ale mąż się domaga i w końcu będzie trzeba wrócić do tego smutnego obowiązku, zagryźć zęby i wytrzymywać ból. No, może was pocieszyłam, że niektórzy mają gorzej.

nie zazdroszcze..
u mnie ból pojawił sie po pierwszej ciązy .. okazało sie ze boli mnie blizna po cieciu cesarskim która sie obniżyła i podczaqs zblizenia jest "naruszana"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.