To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mikołaj w Teatrze Lalek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewabi
KtoÅ› siÄ™ wybiera??
My owszem icon_smile.gif 16 grudnia.
Ma być bardzo atrakcyjnie, Przygotowania w teatrze pełną parą idą.
Anita.W
A rózgi Mikołaj daje??? icon_lol.gif
Doruśka
a gdzie sie kupuje bilety>? bo ja bym poszła.
ewabi
Tutaj jest grudniowy repertuar z datami przedstawień i można rezerwowac bilety icon_smile.gif.
Odebrać trzeba tydzień wcześniej.
Doruśka
Ewa ,idziesz z bankietem??
ewabi
NIe icon_smile.gif
Ja idÄ™ w niedziele 16, a wtedy - z tego , co widzÄ™ nie ma bankietu icon_smile.gif
Doruśka
a ceny gdzie sÄ…?
ewabi
Na dole strony, przewiń do końca. Coś mi świta, że 20 zł dziecko i 30 dorosły.
Doruśka
Ale to dla dzieci ,które ukończyły 6 lat icon_sad.gif(
ewabi
Pani w teatrze powiedziała mojej przyjaciółce, że nie widzi problemu, by młodsze dziecko wzięło w tym wszystkim udział w ścisłym towarzystwie rodzica.
aj80
A mi pani powiedziała, że z moim dzieckiem nie mogę, bo od sześciu lat, to o co cho?
Doruśka
Kalina była, jest zachwycona,ale w pewnym momencie sie rozpłakała, jakieś drzwi grubo mówiły,ale wrazenie ogólne jest super:).
z tym,ze te dzieci nie sa cały czas z rodzicami, gdzies tam idą , a potem do mikołaja.
ja nie byłam, bo mnie gorączka zmogła, męża posłałam a on mało komunikatywny icon_wink.gif tyle wiem co mi dziecko opowiedziało.(chociaz Mężu tez sie podobało )
mcelina
SÅ‚uchajcie,
Ja mam bilety na to wydarzenie mikołajowe na 8 grudnia na 15.00 (1 dla dziecka + 2 dla dorosłych) i niestety mamy kłopot, bo synek ma od wtorku anginę....nie możemy pojść. Może ktoś chciałby odkupić bilety i pójść ze swoim dzieckiem....
Zainteresowanych proszÄ™ o kontakt na adres maczek1@gazeta.pl
Koszt biletów. dziecko 30 PLN dorosły 20 PLN/osoba
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.