To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ranking ubrań ciążowych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sklepowa
CZy mogłybyście podzielić się informacjami dotyczącymi waszych ciuchów ciążowych. Zależy mi na tym, by zebrać bazę najciekawszych ubrań, sklepów do których warto zajrzeć, bo..No właśnie interesuje mnie to :bo:. Byłam niedawno w sklepie w Warszawie i tak się zdenerwowałam, że nic nie kupiłam. Sprzedawczyni chodziła za mną i była przesadnie miła. Tak bardzo chciała mi pomóc, że nie miałam nawet chwili na ocenienie towaru - czy rzeczywiści mi w nim ładnie. A jakie są Wasze doświadczenia? Czy macie jakieś kameralne sklepy - czy te w centrach handlowych? Czekam na waszą pomoc!!!!! z_choinka.gif
candace
ja tylko tyle-- ciuchy z pasem gumowym dookoła mają tendencję do zjeżdżania jeśli tyłek nie za duży. poza tym wszystko zależy co lubisz...
odstawię prywatę bo teraz sprzedaję moje ciążowe i mam i niby-bojówki, jeansy , sukienkę i spódnicę. szukam chętnych 06.gif
do tego nosiłam różne bluzki czy swetry- w zależności od pogody i czasu to były albo rozmiar większe a w końcówce miałam dwie tuniki ciążowe.
minka.
Bardzo fajne kolekcje dla ciazowek ma H&M
Adriannna
Ja natomiast super ubrania doslalam swego czasu w C&A Jesicca. Hitem byly jeansy...po ciazy bylo mi zal, ze juz ich nosic nie moge tak mi sie podobaly 06.gif Poza tym troche kupilam w internecie i musze przyznac wszystko co zamowilam pasowalo jak ulal i co najwazniejsze wygladalo tak jak na zdjeciach, a nawet lepiej... niestety zadnych konkretnych adresow Ci nie podam bo juz nie pamietam, ale naprawde moge goraco plecic zakupy w internetowych sklepach.
Agatkie
Ja też jeansy z C&A i byłam bardzo zadowolona! Moje nie były z pasem dzianinowym tylko z całym przodem dzianinowym. Bardzo wygodne i nie zsuwały się.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.